Nově u nás můžete platit kartou.

Na co se zaměřit při výběru vhodného (nejen) vánočního dárku?

Vánoce jsou časem míru, klidu, pohody a pohostinnosti. Období před nimi ovšem může být stresující, především pokud nemáš zcela jasno v tom, jaký vánoční dárek vybrat pro své nejbližší. Přinášíme pár užitečných rad, které ti v tom pomohou!

Při výběru dárků se můžeš po čase dostat do slepé uličky. Zejména, pokud máš kolem sebe lidi, kteří buď nevědí, co k Vánocům chtějí a nebo neřeknou, co by chtěli. I tak ale máš pořád šanci vybrat dárek, se kterým se jim trefíš do vkusu a vykouzlíš jim úsměv na tváři.

Zamysli se

Možná nejlogičtějším, ale často podceňovaným krokem, je zamyšlení se, jak daný člověk, kterého chceš obdarovat, žije. Co rád dělá, co rád nosí, co rád používá, co dělá ve volném čase apod. To ti napoví více, než si myslíš. Hledáš dárek pro taťku, sečtělého knihomola, nebo pro maminku, která miluje zahradničení? Nebo pro svého přítele, který sice pracuje jako bankéř, ale je duší motorkář? 

Pozoruj

Pokud si nejsi jistý/á životním stylem potenciálního obdarovaného, není nic jednoduššího, než odpozorovat, co daný člověk používá: ať už je to konkrétní vůně, šampón, oblíbené jídlo nebo třeba preferovaný prostředek na mytí milovaného auta. Dále třeba vnímej, na co si aktuálně stěžuje (neergonomická počítačová myš, nedostatek čepic či cokoliv jiného) nebo co právě řeší. 

Když tě nic nenapadne

A když tě nic nenapadlo ani nyní, můžeš udělat radost něčím univerzálním, co jistě potěší každého a nemusíš se bát, že by to daný člověk nevyužil. Na našem e-shopu jsme připravily již hotové univerzální balíčky, které můžeš jen koupit a hodit pod stromeček. Produkty jsou v daných balíčcích pečlivě vybrány tak, aby dávaly dohromady smysl a potěšily každého.

DSC_9373

  1. Rituál pro energii a snížení stresu

Balíček obsahuje 2 základní produkty: ImunIQ a Elixir, které se hodí každému, kdo chce ulevit od stresu, potřebuje dodat energii a pročistit své tělo. Obdarovaný tak začne každý svůj den na pozitivní vlně, která pomůže eliminovat stres, nakopne jej a dodá jeho dnům nový směr. Ideální pro někoho, kdo je v jednom kole, prošel si náročným obdobím nebo jej teprve čeká. 

Blogové náhledy - DENZA

2. Posilování imunity

Pro zlepšení obranyschopnosti těla, posílení celkového zdraví a jako prevence proti nachlazení a dalším onemocněním. Balíček plný zdraví potěší jistě každého, obsahuje totiž speciální bylinnou směs ImunIQ připravenou specificky pro podporu správnou funkci imunitního systému, vitamíny D3+K2, sprej denní hygieny pro boj se škrábáním v krku a sprej RESPIRAN pro použití při rýmě a ucpaném nosu. Balíček využije nejen někdo, kdo je často nemocný, ale i někdo ve vyšším věku, kdo zaslouží zvýšenou péči nebo kdokoliv, kdo chce dodat tělu extra dávku imunity.

Snímek obrazovky 2022-10-05 v 10.59.55

3. Silné klouby, kosti a šlachy

Celá 99denní kúra pro podporu pevnosti a pružnosti kostí, šlach a kloubů. Nápoj PRO COLLAGEN Joint Nutrition obsahuje aminokyseliny, které stimulují tvorbu kolagenu, ten se tak v těle lépe tvoří a nedochází k jeho vylučování v moči. Kosti a klouby tak vyživuje, chrání a podporuje přirozený plynulý a bezbolestný pohyb. Ocení kdokoliv, kdo se chce starat o svůj pohybový aparát, dodat kolagen (o jeho účincích jsme psaly zde) a volně se pohybovat!

 

DOPORUČENÉ PRODUKTY

 

DSC_9373     Blogové náhledy - DENZA