Nově u nás můžete platit kartou.

Máte doma sportovce? Máme pro vás 4 tipy, co ho pod stromečkem potěší!

Vánoce se blíží rychlostí světla a vyvstává zase ta stará známá otázka: “Co koupit dotyčnému k Vánocům?” Pokud máš doma sportovce nebo sportovkyni, tak čti dál, protože se dozvíš, čím jim u vánočního stromečku s jistotou vykouzlíš úsměv na tváři!

Ať už máte kolem sebe nadšence do běhání, jógy, fotbalu nebo třeba do posilování, uděláte mu jistě radost podporou v tomto koníčku. A to prostřednictvím produktů, které pomohou k ještě lepším výkonům, postarají se o regeneraci těla, posílení imunity i kloubů.

 

 

Komplexní sada pro zdravé a silné kosti a chrupavky

 Snímek obrazovky 2022-09-21 v 12.53.46

Pro radost z pohybu a fyzické aktivity je důležité, aby tělo fungovalo tak, jak má. V opačném případě se nám může stát, že bude sport doprovázen bolestí, která může v horším případě vygradovat v ošklivý zánět. Pro správnou péči o klouby, vazy a šlachy jsou důležité 3 kroky:

  • výživa,
  • ochrana
  • a podpora pohybu. 

Kompletní kúra nápoje PRO COLLAGEN Joint Nutrition se postará o všechny tyto body, především díky obsahu aminokyselin, které podporují přirozenou tvorbu kolagenu v těle. Dále nápoj obsahuje vysoké množství ultra čisté kyseliny hyaluronové a další stavební látky (glukosamin a chondroitin) kostí a kloubů.

 

Elixir zdraví

Snímek obrazovky 2022-09-27 v 10.55.05

Sport namáhá srdce a kardiovaskulární systém. Ten musí být pro pravidelné sportování, ale i pro běžné fungování, v pořádku. Zázračný Elixir se postará (mimo jiné) o zdraví srdce, správnou cirkulaci krve a kardiovaskulární funkce. Dále například pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi a brání ukládání tuků v tkáních a usnadňuje jejich uvolňování.

8 9

Doplnění vitamínů

Snímek obrazovky 2022-09-27 v 10.54.16

Aby tvá blízká osoba měla při cvičení a sportování dostatek vitamínů a minerálů, je důležité je vhodně doplňovat. Vzhledem k tomu, že vitamín D3 patří k základním vitamínům a pozitivně ovlivňuje obranyschopnost naší imunity, je důležité mít ho v těle dostatek. Tento vitamín přirozeně získáváme ze slunečního záření, ale bohužel touto cestou nezískáme takové množství, které potřebujeme. V tento moment nastupují doplňky stravy. Vitamín D3 je specifický také tím, že jej velmi dobře doplňuje vitamín K2, aby v těle vitamíny správně fungovaly. 

Dále je vitamín D je potřebný pro udržování správné hladiny vápníku v krvi a normální funkci imunitního systému. Spolu s vitamínem K udržuje kosti, svaly a zuby.

 

DOPORUČENÉ PRODUKTY

 

D3            Artboard4       DSC_0631