Nově u nás můžete platit kartou.

PRO Collagen Joint Nutrition

Značka: AVE NATURA

Doplněk stravy. Nápoj pro tvorbu kolagenu, pro zdravé klouby a pohybový aparát. 

Dostupnost Skladem
989 Kč / ks
PRO Collagen Joint Nutrition
Značka: AVE NATURA
P1090394
Novinka Denza TIP
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 2018
Netestujeme na zvířatech
Netestujeme
na zvířatech
Vyrobeno na SK
Vyrobeno na SK
vyvinuto v ČR
Využíváme bohatství přírody
Bohatství přírody
v každém produktu

PRO COLLAGEN JOINT NUTRITION

 

Originální a komplexní tekutý výživový doplněk pro zdravou pokožku, klouby a pohybový aparát. 

  • obsahuje aminokyseliny a vitamín C potřebné k jeho syntéze kolagenu (vytvoření)
  • Obsahuje stavební prvky chrupavek, kloubů a šlach (glukosamin, chondroitin)
  • Přináší hydrataci (vodu) do tkání a kloubů – to zlehčuje jejich pohyb
  • Pomáhá odstraňovat únavu a buňkám pomáhá bojovat proti oxidačnímu stresu
  • Příznivě působí na klouby a kosti díky kurkumě
  • V neposlední řadě pomáhá vyplňovat vrásky

 

Všichni chceme zažívat pohyb bez omezení v kloubech, kříži a svalech. Ať už jsme ve středním, vyšším věku nebo aktivněji sportujeme. Naše klouby se opotřebovávají. 

Známe to, opotřebená kolena, namáhavé vstávání, dlouhá regenerace po sportu. Tomu všemu může být konec.

 

 PRO collagen Joint Nutrition

 

Pro zdraví našeho celého pohybového aparátu jsou důležité tři klíčové prvky, které AVE NATURA PRO Collagen Joint Nutrition přináší. 

 

  1. Klouby vyživovat

Klouby, šlachy a vaziva jsou složeny z kolagenu a kyseliny hyaluronové. Proto v přípravku dodáváme lehce stravitelné aminokyseliny pro tvorbu kolagenu podpořené vitamínem C. Jedná se o účinnější formu než užívání kolagenu (např. hovězího), protože ten se v těle musí rozložit také na aminokyseliny předtím než se má dostat na „místo určení“.

Dodáváme vysoké množství ultra čisté kyseliny hyaluronové – až 75 mg v denní dávce.

Také další stavební látky jako glukosamin a chondroitin, které jsou součástí kloubů a kostí. 

  1. Klouby chránit

Extrakty z Aloe Vera a kurkumy odstraňují únavu a příznivě působí na klouby a kosti.

  1. Podporovat pohyb

Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v pojivových tkáních, kloubech a chrupavkách. Její konzumací v Joint Nutrition zajistíme v kloubech a šlachách dostatek vody. Voda podporuje lepší pohyb a také rychlejší regeneraci tkání. 

 

PRO collagen Joint Nutrition.

AVE NATURA PRO Collagen Joint Nutrition osvěžuje tělo a má svěží chuť pomeranče – přírodního koncentrátu. Takový nápoj se v denní dávce 15 ml dá užívat i bez zapití. Také však smíchán s teplým nebo vlažným čajem, džusem či jen čistou vodou. Pro obsah MSM má mírně nahořklou chuť.

 

Odborníci uvádějí, že pro správnou podporu zdraví pohybového aparátu (kloubů, chrupavek a tkání) je vhodné dlouhodobé užívání výživových doplňků, jelikož strava nám všechny potřebné látky dodává stále méně a méně. Balení AVE NATURA PRO Collagen Joint Nutrition přináší dávku na celý měsíc. Dokonce ještě o 10% navíc, jelikož obsahuje až 33 dávek. Společně s cenou a množstvím účinných složek se řadí zcela na špici výživových doplňků v této oblasti. A přitom, jako jediná, přináší do tohoto i rostlinné extrakty, které jsou tak oblíbené.

Použití: Užívání PRO Collagen Joint Nutrition je rozmanité. 15 ml doplňku si změřte pomocí přiložené odměrky. Užívat můžete přímo bez zapití, případně přípravek rozředit ve vodě, čaji, džusu nebo jiné tekutině. Ideální užívat vedle jídla. Avšak spokojeně si vytvořte svůj rituál, ať už to bude ráno, v poledne, nebo později přes den. Účinky tvorby kolagenu a doplnění kyseliny hyaluronové se dostavují ideálně za 2-3 měsíce. Proto je vhodná 3měsíční kúra. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uschovejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte dlouhodobě doporučené dávkování. Před použitím dobře protřepejte.
Složení: Voda, rostlinný glycerin, glycin, prolin, glukosamin, chondroitin, MSM (organická síra), lysin, extrakt z jeřabiny ptačí, extrakt z aloe vera, extrakt z kurkumy, koncentrovaná pomerančová šťáva, vitamín C, kyselina hyaluronová.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Balení: 425 ml
Počet dávek: 33
Denní dávka: 15 ml
Kompletní kúra: 3 měsíce (3 balení)