AVE NATURA

FILOZOFIE majitelů AVE NATURA

Všechny naše výrobky obsahují pouze 100% přírodní látky, extrakty a esence z různých částí rostlin, jejichž účinky jsou podloženy léty výzkumů.

To, co děláme jinak, je získávání extraktů převratnou technologií s označením AVENAL. Při našem patentovaném způsobu vznikají povrchově aktivní látky s výjimečnými nejen chemickými, ale i fyzikálními vlastnostmi.
 

V běžné lidské řeči, dokážeme extrahovat mnohem účinnější a mnohem více funkčních látek, které následně dokážeme i efektivně dopravit do organismu. Co je jiné oproti jakýmkoli dalším přírodním produktům, se kterými jste se dosud setkali je právě schopnost zajistit přenos účinných látek hluboko do buněčných struktur a podstatnou měrou zvyšovat a urychlovat výměnu iontů.

VÝSLEDKY HOVOŘÍ ZA NÁS
V případě živých organismů se aplikace dosud zmíněného know-how projevuje zlepšením látkové výměny a lepším využitím různých nutrientů - výživných látek. Také v hlubším a efektivnějším dopraveni účinných látek na "svoje místo". Na jiných úrovních se tyto nové vlastnosti projevují téměř dokonalým odstraňováním balastních látek z různých povrchů. Velmi důležité je, že tyto produkty ani po splnění své funkce nezatěžují životní prostředí. Co z přírody vezmeme, to jí bez škodlivých zbytků vrátíme.
 
Netvrdíme, že jsme přišli na všechno. Zdraví člověka představuje mimořádně složitý komplex. Nicméně věříme, že transparentním přístupem a kvalitou zpracování budou produkty AVE NATURA z dlouhodobého hlediska přínosem v mnoha oblastech nejen vám ale i prostředí kolem vás.

 

Spectrum - Geranium
Tip
1 330 Kč

Zklidňující, sklon k akné, ekzémy, dermatitida. Vyživuje a hydratuje.

Kód: SPECTRUM-GERANIUM
cleaner 1
Tip
489 Kč

100% přírodní domácnost bez chemie

Kód: CLEANER
AN spectrum 01 2 1024x717
Tip
1 330 Kč

Noční krém. Eliminace vrásek, intenzivní regenerace, zpevňuje a vyhlazuje pokožku.

Kód: INTENSIVE_SKIN_CREAM
Elixir 0
Tip
1 330 Kč

Nejsilnější 100% přírodní antioxidant 

Kód: ELIXIR
4 položek celkem