Nově u nás můžete platit kartou.

AVE NATURA

 

REVOLUCE AVE ACTIVE®

Nový revoluční způsob extrakce, při kterém získáváme z rostlin několikanásobně více účinných látek, než při dosud známých postupech (loužení alkoholem, vroucí vodou). Tento inovativní postup probíhá při pokojové teplotě, čímž se zachovávají zdraví prospěšné látky v původní formě. Jejich vstřebávání a účinnost umocňují částice molekulárních rozměrů. Jde o unikátní testován postup, využívající poznatky kvantové fyziky na molekulární úrovni. Právě tyto aspekty charakterizují výjimečnost produktů AVE NATURA.

 

Technologický progres

Video demonstruje působení technologie AVE ACTIVE® při běžné extrakci bylinného čaje. Množství získaných látek odpovídá intenzita barvy daného roztoku.


ZDRAVÍ 

Vědomost o našem těle nám pomáhá vnímat novodobý přístup k našemu zdraví. Inovativní složení AVE NATURA splňuje nejvyšší úroveň standardů v oblasti farmakologie, estetické medicíny a dermatologie. Vědecký přístup analyzuje mechanismy, které ovlivňují vstřebávání nutrientů - pohonu našeho organizmu. A zároveň reflektuje oxidační procesy spojené se stárnutím našeho těla. Jsme AVE NATURA. Zdraví / klid / krása.

 
KLID 

 Putování myšlenek v čase, neustále objevování fungujících principů. Zachování si vnitřního světa a respektu k přírodě, aby nás nesvádělo postupy syntetické chemie, která zvykne izolovat jednotlivé části rostlin a přitom zapomíná na celek a synergii. Odpovědi jsme hledali ve starých pramenech. Velmi starých. Díky starověkým poznatkům ve spojení s moderními metodami jsme objevili revoluci v kosmetice AVE ACTIVE.

 
KRÁSA 

Zdraví a krása spolu. Důležitost vnitřní čistoty. Naše zdraví představuje mimořádně složitý biologický mechanismus, který zahrnuje množství vzájemně souvisejících jevů. Optimální zdraví pokožky nelze dosáhnout pouze vnější péče. Celkový progres vyžaduje důmyslný soulad a vyvážený poměr externích a interních činitelů. Na základě uvědomění si těchto principů, přinášíme na trh dostupné a komplexní řešení, které efektivně kombinuje nejvyspělejší vnější péči a vhodně sestavené výživové doplňky, které se starají o naši vnitřní rovnováhu.

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Cena

2201560
12201560
Elixir - vitality a vnitřní rovnováhy
Bestseller Denza TIP
1 330 Kč / ks

Doplněk stravy. Účinný přírodní antioxidant vhodný k dlouhodobému užívání.

ELIXIR
ImunIQ
Denza TIP
990 Kč / ks

Doplněk stravy. Speciální bylinná směs pro podporu imunity.

IMUNIQ
Daily Hygiene Spray
220 Kč / ks

Univerzální antimikrobiální sprej, nezbytný v každé kabelce.

DAILY_HYGIENE_SPRAY
P1090433
Novinka
990 Kč / ks

Doplněk stravy. Unikátní kombinace vitamínů D3, K2 a upraveného kokosového oleje.

D3-K2
Kozí Kolostrum
Tip
1 560 Kč / ks

Doplněk stravy.

KOLOSTRUM
P1090414
Novinka Denza TIP
989 Kč / ks

Doplněk stravy. Nápoj pro tvorbu kolagenu, pro krásnou pokožku, vlasy a nehty.  

PRO COLLAGEN ANTIAGEING BEAUTY
P1090394
Novinka Denza TIP
989 Kč / ks

Doplněk stravy. Nápoj pro tvorbu kolagenu, pro zdravé klouby a pohybový aparát. 

PRO COLLAGEN JOINT NUTRITION
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 2018
Netestujeme na zvířatech
Netestujeme
na zvířatech
Vyrobeno na SK
Vyrobeno na SK
vyvinuto v ČR
Využíváme bohatství přírody
Bohatství přírody
v každém produktu