AVE NATURA

 

REVOLUCE AVE ACTIVE®

Nový revoluční způsob extrakce, při kterém získáváme z rostlin několikanásobně více účinných látek, jako při dosud známých postupech (loužení alkoholem, vroucí vodou). Tento inovativní postup probíhá při pokojové teplotě, čímž se zachovávají zdraví prospěšné látky v původní formě. Jejich vstřebávání a účinnost umocňují částice molekulárních rozměrů. Jde o unikátní testován postup, využívající poznatky kvantové fyziky na molekulární úrovni. Právě tyto aspekty charakterizují výjimečnost produktů AVE NATURA.

 

Technologický progres

Video demonstruje působení technologie AVE ACTIVE® při běžné extrakci bylinného čaje. Množství získaných látek odpovídá intenzita barvy daného roztoku.


ZDRAVÍ 

Vědomost o našem těle nám pomáhá vnímat novodobý přístup k našemu zdraví. Inovativní složení AVE NATURA splňuje nejvyšší úroveň standardů v oblasti farmakologie, estetické medicíny a dermatologie. Vědecký přístup analyzuje mechanismy, které ovlivňují vstřebávání nutrientů - pohonu našeho organizmu. A zároveň reflektuje oxidační procesy spojené se stárnutím našeho těla. Jsme AVE NATURA. Zdraví / klid / krása.

 
KLID 

 Putování myšlenek v čase, neustále objevování fungujících principů. Zachování si vnitřního světa a respektu k přírodě, aby nás nesvádělo postupy syntetické chemie, která zvykne izolovat jednotlivé části rostlin a přitom zapomíná na celek a synergii. Odpovědi jsme hledali ve starých pramenech. Velmi starých. Díky starověkým poznatkům ve spojení s moderními metodami jsme objevili revoluci v kosmetice AVE ACTIVE.

 
KRÁSA 

Zdraví a krása spolu. Důležitost vnitřní čistoty. Naše zdraví představuje mimořádně složitý biologický mechanismus, který zahrnuje množství vzájemně souvisejících jevů. Optimální zdraví pokožky nelze dosáhnout pouze vnější péče. Celkový progres vyžaduje důmyslný soulad a vyvážený poměr externích a interních činitelů. Na základě uvědomění si těchto principů, přinášíme na trh dostupné a komplexní řešení, které efektivně kombinuje nejvyspělejší vnější péči a vhodně sestavené výživové doplňky, které se starají o naši vnitřní rovnováhu.

 

Favour - pěnové mýdlo
Tip
220 Kč / ks

Příjemný dotek lehké pěny a nezaměnitelná vůně levandule. Intenzivní péči si můžete dopřát při odstraňování make-upu nebo před, či po holení či při mytí rukou.  

Kód: FAVOUR-PENOVE-MYDLO
Elixir - vitality a vnitřní rovnováhy
Tip
1 330 Kč / ks

Výživový doplněk a přírodní antioxidant. Podporuje imunitu. Detoxikuje organizmus. Stačí 2 pipety denně.Neobsahuje alkohol, gluten, těžké kovy, syntetická barviva, sladidla...

Kód: ELIXIR
Niagara Skin Serum
Denza TIP
1 890 Kč / ks

2ks. Omlazující pleťové sérum s obsahem nativního kozího kolostra. Pro viditelně zdravější pleť a mladistvý vzhled.   

Kód: NIAGARA
ImunIQ
Tip
990 Kč / ks

Příznivě působí na dýchací cesty. Dodává energii a povzbuzuje vitalitu. Čistí a podporuje činnost jater  

Kód: IMUNIQ
Spectrum Cassia
1 330 Kč / ks

  Eliminace vrásek Anti - aging ošetření Intenzivní regenerace Zpevňění a vyhlazení pokožky Noční krém

Kód: INTENSIVE_SKIN_CREAM
Spectrum Geranium
1 330 Kč / ks

Zklidňující Sklon k akné Ekzémy Dermatitida Vyživuje a hydratuje Podklad pro make-up

Kód: SPECTRUM-GERANIUM
Shower gel
269 Kč / ks

  Přírodní sprchový gel na každodenní použití. Dodává pokožce příjemný pocit komfortu a svěžesti

Kód: SHOWER GEL CITRUS/MATA
Shower Serum
599 Kč / ks

Tělu i vlasům to nejlepší. Bohaté zastoupení aktivních složek a jejich citlivé namíchání eliminuje pocit suchosti, snižuje zarudnutí a udržuje pokožku i po umytí hydratovanou.

Kód: SHOWER SERUM LEVANDULE
Cleaner - čistící prostředek
363 Kč / ks

Všestranný čistící přípravek AVE NATURA. Pro zdravou, udržitelnou a ekologickou domácnost.

Kód: CLEANER
Daily Hygiene Spray
220 Kč / ks

Sprej denní hygieny. Využijete ho po každém podání ruky, dotyku s nákupním vozíkem, penězi, kdykoliv na očištění rukou. A zvládne toho mnohem víc!

Kód: DAILY_HYGIENE_SPRAY
AN foto DHS 100ml
290 Kč / ks

Využijete ho po každém podání ruky, dotyku s nákupním vozíkem, penězi, kdykoliv na očištění rukou. A zvládne toho mnohem víc! Má antimikrobiální vlastnosti

Kód: DHS 100ML
P1090299
Novinka Denza TIP
83 Kč / ks

Každodenní společník na Vaší cestě za krásou. Podpora vitality, úleva od stresu, přísun energie přírodní cestou.

Kód: COLLAGEN BOOST
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem