AVE NATURA

FILOZOFIE AVE NATURA

Díky chápání potřeb biologické dostupnosti a obezřetné formulaci přírodních ingrediencí vytváříme produkty, které odrážejí novodobý přístup k našemu zdraví. Inovativní složení splňuje nejvyšší úroveň standardů v oblasti farmakologie, estetické medicíny a dermatologie. Celostním vědeckým přístupem analyzujeme mechanismy, které regulují vstřebávání nutrientů a oxidační procesy spojené se stárnutím našeho těla. Jako současná kosmetická společnost působíme v několika profesionálních disciplínách a kombinujeme poznatky moderní alchymie pro dosažení maximální působnosti našich výrobků. Všechny naše výrobky obsahují pouze 100% přírodní látky, jsou bez parabenů a silikonů, nejsou testovány na zvířatech. Jsou to extrakty a esence z různých částí rostlin.

To, co děláme jinak, je získávání extraktů převratnou technologií s označením AVE ACTIVE®. Což je unikátní testovaný postup, využívající poznatky kvantové fyziky na molekulární úrovni. Jde o nový revoluční způsob extrakce, při kterém získáváme z rostlin několikanásobně více účinných látek, než při dosud známých postupech. Právě to charakterizuje výjimečnost produktů AVE NATURA.

Snímek obrazovky 2019-05-08 v 18.31.05 

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE  

Výsledkem našich vědomostí a léty podloženého výzkumu je převratná technologie s patentovaným označením AVE ACTIVE®. Její hlavní podstatou je emulgační roztok bipolárního charakteru, který dokáže spojovat a podněcovat vzájemné reakce částic bez ohledu na hodnotu jejich náboje. Právě tento aspekt významně ovlivňuje povahu našich produktů a přináší nevšední možnosti jejich využití. Pomocí této metody dokážeme z rostlinných složek získat až o 300% více účinných látek než u běžných, dosud známých postupů. Tento netradiční proces navíc probíhá při pokojové teplotě, čímž se zachovávají zdraví prospěšné látky v původní formě. Jejich účinné vstřebávání a přeměna je opodstatněná velikostí částic daného roztoku s rozměrem jen několika angstromů (1 Å = 0,1 nanometru). Ty dokáží pohltit jakékoli aktivní látky a zajistit jejich efektivní přestup přes buněčnou membránu pro zajištění maximálního užitku.

 

V běžné lidské řeči, dokážeme extrahovat mnohem účinnější a mnohem více funkčních látek, které následně dokážeme i efektivně dopravit do organismu. Co je jiné oproti jakýmkoli dalším přírodním produktům, se kterými jste se dosud setkali je právě schopnost zajistit přenos účinných látek hluboko do buněčných struktur a podstatnou měrou zvyšovat a urychlovat výměnu iontů.

 

BIOLOGICKÁ DOSTUPNOST

Potřeba větší biologické dostupnosti je relevantní problematikou zejména v oblasti léčiv a výživových doplňků. A jelikož zdraví a krása spolu bezprostředně souvisí, dané téma se výrazně dotýká i naší oblasti působení. Tento pojem označuje konkrétní množství nutrientů, které je náš organismus schopen z podané látky zpracovat a následně zužitkovat. Nutnou podmínkou jejich využití je účast emulgační látky, jejíž úlohou je dané nutrienty obalovat. Zabudované procesy v našem těle takové fungování automaticky zajišťují. Nicméně ve výsledku je tento mechanismus pro organismus časově náročný a častokrát nedokáže zajistit využití všech účinných látek, které se v nutrientech nacházejí. Právě proto jsme vyvinuli metodu, která tento proces aktivuje a efektivně podpoří. Formuli, která tvoří jedinečnou synergii mezi kosmetikou a biochemickými reakcemi v našem vnitřním ekosystému.

 

  

ORIGINALITA  

Naše zdraví představuje mimořádně složitý biologický mechanismus, který zahrnuje množství vzájemně souvisejících jevů. Protože ani optimální zdraví pokožky nelze dosáhnout pouze vnější péčí. Celkový progres vyžaduje adekvátní soulad a poměr externích a interních součinitelů. Právě na základě tohoto uvědomění přinášíme na trh dostupné a komplexní řešení, které efektivně kombinuje nejvyspělejší povrchovou péči a vhodně sestavené výživové doplňky. Naše ideologie se současně zakládá na úctě vůči přírodě a životnímu prostředí. Využíváme jen ty nejčistší a nejkvalitnější přírodní ingredience spolu s aktivními složkami, které jsou podloženy vědeckým výzkumem a klinickými studiemi. Součástí naší strategie je maximální snaha o opětovné využití odpadu, přičemž na výrobu našich produktů používáme výhradně bezodpadové technologie.

 

  

VÝSLEDKY HOVOŘÍ ZA NÁS
V případě živých organismů se aplikace dosud zmíněného know-how projevuje zlepšením látkové výměny a lepším využitím různých nutrientů - výživných látek. Také v hlubším a efektivnějším dopraveni účinných látek na "svoje místo". Na jiných úrovních se tyto nové vlastnosti projevují téměř dokonalým odstraňováním balastních látek z různých povrchů. Velmi důležité je, že tyto produkty ani po splnění své funkce nezatěžují životní prostředí. Co z přírody vezmeme, to jí bez škodlivých zbytků vrátíme.
 
Netvrdíme, že jsme přišli na všechno. Zdraví člověka představuje mimořádně složitý komplex. Nicméně věříme, že transparentním přístupem a kvalitou zpracování budou produkty AVE NATURA z dlouhodobého hlediska přínosem v mnoha oblastech nejen vám ale i prostředí kolem vás.

 

 

 

 

P1060637 2
Tip
990 Kč / ks

Příznivě působí na dýchací cesty. Dodává energii a povzbuzuje vitalitu. Čistí a podporuje činnost jater  

Kód: IMUNIQ
AN foto DHS 100ml
290 Kč / ks

Využijete ho po každém podání ruky, dotyku s nákupním vozíkem, penězi, kdykoliv na očištění rukou. A zvládne toho mnohem víc! Má antimikrobiální vlastnosti

Kód: DHS 100ML
AN balík vitalita
2 880 Kč –11 %
2 550 Kč / ks

1x přírodní antioxidant, 1x pleťový krém a 1x příjemné pěnové mýdlo. Vyzkoušejte balíček VITALITA.

Kód: VITALITA
Spectrum 02
1 330 Kč / ks

Zklidňující Sklon k akné Ekzémy Dermatitida Vyživuje a hydratuje Podklad pro make-up

Kód: SPECTRUM-GERANIUM
Niagara
Denza TIP
1 690 Kč / ks

  Sérum na vrásky s kozím kolostrem Eliminace vrásek Zpomalení stárnutí pleti Revitalizace pleti Hydratace pleti Anti-aging ošetření

Kód: NIAGARA
cleaner 1
363 Kč / ks

  Uklízení bez chemie EKO čistič 100% přírodní domácnost

Kód: CLEANER
AN favour
Tip
220 Kč / ks

  Odličování Čištění pleti od make-upu Pěna před, či po holení Citlivá pokožka Mýdlo na ruce

Kód: FAVOUR-PENOVE-MYDLO
AN shower gel citrus full 02
269 Kč / ks

  100% přírodní shower gel Očista těla Esenciální oleje skořice, nebo máty Sprchový gel Šampón na vlasy

Kód: SHOWER GEL CITRUS/MATA
AN shower serum geranium full 600x800
599 Kč / ks

Wellness  Šampón na vlasy Šetrná péče o pokožku 100% přírodní

Kód: SHOWER SERUM LEVANDULE
Spectrum 02
1 330 Kč / ks

  Eliminace vrásek Anti - aging ošetření Intenzivní regenerace Zpevňění a vyhlazení pokožky Noční krém

Kód: INTENSIVE_SKIN_CREAM
daily hygiene spray full 01
220 Kč / ks

Využijete ho po každém podání ruky, dotyku s nákupním vozíkem, penězi, kdykoliv na očištění rukou. A zvládne toho mnohem víc!

Kód: DAILY_HYGIENE_SPRAY
Elixir 0
Tip
1 330 Kč / ks

Výživový doplněk a přírodní antioxidant. Podporuje imunitu. Detoxikuje organizmus. Stačí 2 pipety denně.

Kód: ELIXIR
12 položek celkem