Nově u nás můžete platit kartou.

O NÁS

Jsme moc rády, že jste zavítali do e-shopu DENZA.cz

 

Jak říká naše moto „Včerejšek už nezměníš, ale dnešek změnit můžeš“ tím se každý den řídíme a rády bychom postupně své zkušenosti a nadšení přenesly také na vás. Máme radost, že lidé, ale i firmy stále více myslí na přírodu a životní prostředí, že se stále intenzivněji zamýšlejí nad tím, co svým nákupem podpoří.

Našich zákazníků si velmi vážíme, záleží nám na dobré komunikaci, nejen obchodní, ale hlavně té lidské. Do DENZA jednoduše dáváme sebe. Vše co děláme je s respektem k lidem, planetě i našim zvířecím kamarádům. Proto také naše dodavatele pečlivě vybíráme.

Naše firma vznikla jako obchodní zastoupení produktů firmy AVE NATURA, s.r.o. všechny výrobky této firmy ze Slovenska obsahují pouze přírodní látky, jsou bez parabenů a silikonů, nejsou testovány na zvířatech. Jsou to extrakty a esence z různých částí rostlin zpracované speciální technologií. Unikátnost těchto výrobků je  především v jejich schopnosti pronikat hluboko (do jednotlivých vrstev pokožky, nebo nečistoty v případě čistícího prostředku).

Všechny produkty po splnění své funkce nezatěžují životní prostředí, jsou během krátkého času v přírodě zcela rozložitelné bez vzniku nežádoucích škodlivin. Jak říkají majitelé firmy AVE NATURA, s.r.o. „Chceme vytvořit silné společenství uvědomělých spotřebitelů, kteří věří, že z přírody můžeme získat více, než dosud známe. Jsme hrdi na dosavadní výsledky, při kterých využíváme přírodní látky v silnější intenzitě, než si člověk umí představit.“

My, v DENZA s.r.o., jsme hrdé, že tuto firmu můžeme v ČR zastupovat, jejich výrobky sami na sobě než vám je nabídneme testovat a inspirovat vás tak svým příkladem. Zařazením těchto produktů do každodenního života se společně pokusíme vytvořit svět, kde ochrana přírody je samozřejmostí, svět, který bude zdravější a radostnější, nejen pro nás, ale i pro další generace.

Do budoucna plánujeme prohlubovat a rozšiřovat aktivity v oblasti zdravého životního stylu, stejně jako rozšiřovat sortiment našeho obchodu. Když na náš e-shop nějaký produkt přidáme, budeme jej mít vždy na sobě odzkoušen a bude zcela v symbióze s přírodou a našim přesvědčením, čímž ještě více propojíme etický smysl našeho podnikání.

Přejeme vám krásné dny a hodně úspěchů při změně životního stylu. Jsme tady pro vás :).

 

DSC_3196

Snímek obrazovky 2019-05-08 v 22.59.20