Nově u nás můžete platit kartou.

Daily Hygiene Spray

Značka: AVE NATURA

Univerzální antimikrobiální sprej, nezbytný v každé kabelce.

Dostupnost Skladem
220 Kč / ks
Daily Hygiene Spray
Značka: AVE NATURA
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 2018
Netestujeme na zvířatech
Netestujeme
na zvířatech
Vyrobeno na SK
Vyrobeno na SK
vyvinuto v ČR
Využíváme bohatství přírody
Bohatství přírody
v každém produktu

 

Snímek obrazovky 2019-05-08 v 18.31.05

Milovaný pro svou příjemnou vůni, prestižní balení a mnohoúčelové použití:

 • pomáhá léčit povrchová poranění
 • protizánětlivé účinky
 • prevence při začínajících bolestech v krku
 • pomocník v boji proti aftům
 • díky výtažku z rozmarýnu má antimikrobiální účinky
 • vhodné jako přírodní repelent
 • říjemně voní
 • neutralizuje zápach (ústa, pot)

 

VLASTNOSTI, KTERÉ OCENÍTE V KAŽDÉ SITUACI

Přírodní hygienický sprej s příjemnou vůní a chytrým, rychlým použitím. Postaveno na našem technologickém patentu, výtažek z látek, zaručující skvělou funkčnost a mnohostranné využití.

Je charakterizován podporujícími hojivými složkami, pomáhá léčit povrchová poranění, drobné škrábance a případné nedokonalosti pokožky. Zastoupené výtažky z rostlin mají uklidňující povahu, působí protizánětlivě a jsou skvělým pomocníkem, například v boji proti nepříjemným aftum. V neposlední řadě je ideální pro osvěžení pokožky a rychlé čištění rukou.

daily_hygiene_spray_image



Tento malý "zázrak" si velmi rychle oblíbíte. Využijete ho po každém podání ruky, či dotyku s nákupním vozíkem a penězi. Zamezí množení různých, člověku nebezpečných patogenů. Působí hojivě na pokožce po aplikaci drobných poranění. Po 2-3 aplikacích výrazně napomáhá při likvidaci nepříjemných aft v ústech. Využijete jej i pro své domácí mazlíčky. A to jak pro ošetření vaší pokožky v případě, že vás zvířátko poškrábe, tak v případě, že se něco přihodí právě jemu. Drobné poranění můžete bez obav postříkat a díky tomu nejen že desinfikujete a zamezíte případnému zánětu a jiným komplikacím, ale i urychlíte hojení.

Nevysušuje pokožku a příjemně voní.

Dezinfekční účinek je založen na technologii AVE ACTIVE® a účinných přírodních látkách, které již po krátkém působení likvidují patogeny - původce různých onemocnění.

 

APLIKACE

Nastříkat, případně rozetřít na pokožce. Vhodný na ruce po použití nákupních vozíků, manipulaci s penězi, po dotecích s klikou a podobně. Můžete ho využít při problémech, jako jsou bolest ucha, počáteční stádia angín, afty v ústech. Ani vznikající koutek na rtech nenechá náš sprej lhostejným. Aktivně podporuje hojení drobných poranění a škrábanců na pokožce, které stačí několikrát denně nastříkat na postižená místa. Oblast pokožky po vpichu insektů (komár, vosa, včela, mravenci, atd.) Postříkejte vícekrát za sebou. Pomáhá velmi intenzivně a rychle.

  

SLOŽENÍ (INCI):Water, Alcohol, Glycerin, sorbitol, Cocos nucifera, Glucose, Manitol, Pinus Sylvestris, Olea Europaea, Prunus Dulcis, Mentha Piperita, Rosmarinus Officinalis, Eucalyptus globulus

 

Významné složky: Výtažky z kokosovníku, Výtažky z  Borovice Lesní, Výtažky z Olivovníku, Výtažky z Mandle obecné, Esenciální Oleje (Máta, Rozmarýn, Eukalyptus)

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY 

  

 • Co jeto to Daily Hygiene Spray?
  AVE NATURA Daily Hygiene Spray je dezinfekční sprej na široké použití
 • Na co je Daily Hygiene Spray určen?
  Je to šikovný pomocník do každé kabelky.
  • použijete ho v kavárně nebo restauraci na očištění rukou,
  • doporučujeme použít po návštěvě prostor se zvýšenou hygienickou zátěží (veřejná doprava, veřejné toalety, styk s nákupními vozíky v obchodech),
  • působí repelentně,
  • účinně bojuje proti aftám a diskomfortu v dutině ústní,
  • také potlačuje příznaky zánětu hrdla, pomáhá uším ulevit od zalehnutí, dezinfekce drobných ran a poranění, podporuje hojení ran a odřenin   
 • Má užívání tohoto spreje nějaká omezení? Náš sprej se obvykle dobře snáší a to i při aplikaci na sliznice, příp. malé otevřené rány. Není vhodný pro vnitřní užití, ačkoli náhodná konzumace není rizikem

 

 • Využívá tento sprej také speciální technologii AVE ACTIVE® ve své receptuře?
  Ano, jednoznačně. Právě výsledkem technologie AVE ACTIVE® je roztok velmi malých částic, z čehož vyplývá schopnost pronikat efektivně do biologických struktur. Výsledek jsou téměř zázračné účinky tohoto spreje, jako je urychlení procesů regenerace kožních buněk (rychlejší hojení ran), snížení zánětů na sliznicích (afty, záněty hrdla, uši, ...).

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krása
Balení: 50 ml