AVE NATURA

 

REVOLUCE AVE ACTIVE®

Nový revoluční způsob extrakce, při kterém získáváme z rostlin několikanásobně více účinných látek, než při dosud známých postupech (loužení alkoholem, vroucí vodou). Tento inovativní postup probíhá při pokojové teplotě, čímž se zachovávají zdraví prospěšné látky v původní formě. Jejich vstřebávání a účinnost umocňují částice molekulárních rozměrů. Jde o unikátní testován postup, využívající poznatky kvantové fyziky na molekulární úrovni. Právě tyto aspekty charakterizují výjimečnost produktů AVE NATURA.

 

Technologický progres

Video demonstruje působení technologie AVE ACTIVE® při běžné extrakci bylinného čaje. Množství získaných látek odpovídá intenzita barvy daného roztoku.


ZDRAVÍ 

Vědomost o našem těle nám pomáhá vnímat novodobý přístup k našemu zdraví. Inovativní složení AVE NATURA splňuje nejvyšší úroveň standardů v oblasti farmakologie, estetické medicíny a dermatologie. Vědecký přístup analyzuje mechanismy, které ovlivňují vstřebávání nutrientů - pohonu našeho organizmu. A zároveň reflektuje oxidační procesy spojené se stárnutím našeho těla. Jsme AVE NATURA. Zdraví / klid / krása.

 
KLID 

 Putování myšlenek v čase, neustále objevování fungujících principů. Zachování si vnitřního světa a respektu k přírodě, aby nás nesvádělo postupy syntetické chemie, která zvykne izolovat jednotlivé části rostlin a přitom zapomíná na celek a synergii. Odpovědi jsme hledali ve starých pramenech. Velmi starých. Díky starověkým poznatkům ve spojení s moderními metodami jsme objevili revoluci v kosmetice AVE ACTIVE.

 
KRÁSA 

Zdraví a krása spolu. Důležitost vnitřní čistoty. Naše zdraví představuje mimořádně složitý biologický mechanismus, který zahrnuje množství vzájemně souvisejících jevů. Optimální zdraví pokožky nelze dosáhnout pouze vnější péče. Celkový progres vyžaduje důmyslný soulad a vyvážený poměr externích a interních činitelů. Na základě uvědomění si těchto principů, přinášíme na trh dostupné a komplexní řešení, které efektivně kombinuje nejvyspělejší vnější péči a vhodně sestavené výživové doplňky, které se starají o naši vnitřní rovnováhu.