Nově u nás můžete platit kartou.

AVE NATURA nově součástí léčebných programů ViaRa Salve

Zdraví, ta část našeho života, která je opravdu tou nedocenitelnou a jedinou věcí, kterou na tomto světě máme. Zacházíme s ním každý dle svého vlastního uvážení. Pokud se svému zdraví nevěnujeme, nastává období onemocnění, či vady v našem těle a léčba je mnohdy nejen fyzicky, ale hlavně psychicky velmi náročná. Správná prevence ovšem dokáže zázraky. Své o tom ví i ViaRa Salve (nestátní zdravotní zařízení v centru Brna) jejichž mottem je Prevence je lepší než léčba a my v DENZA CZ nemůžeme více než souhlasit. Rozhodli jsme se proto společně navázat krásnou spolupráci. 

Chytrý člověk vyřeší problém. Moudrý člověk se problému vyhne.“ - Albert Einstein

V článku se dočtete nejen co se skrývá pod pojmem zdraví, ale také co je obsahem komplexní činnosti zdravotního střediska ViaRa Salve a jaké možnosti Vám nabízí v rámci nejen výše zmíněné prevence, ale také v rámci celé komplexní péče o Vaše tělo i mysl. V závěru článku se dozvíte, co bude konkrétní náplní spolupráce mezi ViaRa Salve a DENZA a jaké výhody bude mít tato spolupráce nejen pro pacienty, ale i pro další zainteresované osoby. 

 Obrázek4

www.viarasalve.cz

Zdraví

Pro někoho je zdraví stavem fyzické vyrovnanosti, pro někoho souvisí také s psychickou stránkou jeho života. V reálné podobě je to právě kombinace obojího. Dle definice světové organizace WHO je zdraví definováno jako stav kompletní fyzické, duševní a sociální pohody, a nikoliv pouhé nepřítomnosti nemoci či vady“. Zároveň organizace dodává, že zdraví definuje také schopnost vést sociálně a ekonomicky produktivní život a má i své faktory, které ho mohou ovlivňovat a určují délku, kvalitu života každého jedince. Patří mezi ně:

 • Příjem a sociální status člověka
 • Úroveň vzdělání
 • Fyzické prostředí a podpůrné sociální sítě
 • Zdravotní péče
 • Kultura (zvyky, návyky)
 • Genetika
 • Zdravotní služby
 • Pohlaví

Všechny tyto faktory určitým způsobem ovlivňují stav našeho zdraví. Představme si naše tělo například jako symfonii od Antonína Dvořáka, lahodně působící směs not, kdy každá nota má své místo a kdyby jen sebemenší nota zmizela z notového archu, určitě by to mělo nemalý dopad na celkový honosný výstup.

Naše tělo není samozřejmě tvořeno notami a řádky. Místo not si ale lehce můžeme představit všechny naše buňky a symfonii jako celkovou skladbu těla. Stačí sebemenší reakce určitého nervu či působení jakéhokoliv negativního faktoru a naše tělo, věřme tomu nebo ne nebude fungovat správně a dá nám vědět, že je něco v nepořádku.

Zdravotní středisko ViaRa Salve Brno 

ViaRa Salve je vyhlášené zařízení v centru Brna, které se problematikou zdraví zabývá v komplexním měřítku a pomáhá pacientům, kterým se zdraví odklonilo od stavu rovnováhy či ztratili důležitou „notu ve své symfonii“.

 

Obrázek3

Jedná se o nestátní zdravotní zařízení, ve kterém naleznete tedy komplexní péči od základního stanovení vašeho zdravotního stavu až po speciální terapie s využitím nejmodernějších technologií a vědeckých poznatků v průběhu léčby i následné rekonvalescence. Veškeré služby v tomto zařízení se navzájem doplňují, čímž je vytvořen synergický efekt různých stádiích onemocnění.

Činnost Viara Salve Brno

Mezi obory činnosti zdravotního střediska patří tedy v první řadě u každého pacienta individuální stanovení a komplexní diagnostika celkového organismu každého pacienta.

K této diagnostice využívá ViaRa Salve speciální biorezonanční přístroj Imedis Expert, díky kterému na základě vibrací jednotlivých částí těla mohou zjistit neinvazivně zdravotní stav každého pacienta a dopomoct k jeho zlepšení.

Tělo tedy bude hrát, při využití přístroje, podobně jako orchestr danou symfonii a dopomůže odhalit například i velmi skrytý problém. Pokud je člověk zdravý a silný přístroj vydává tóny nádherné symfonie. Pokud ovšem zpozoruje problém symfonie začne být pro lidské ucho ne příliš vábivá.

Následně ViaRa Salve navrhne či určí ozdravný proces. Ten se může skládat z různých druhů fyzioterapií jako například:

 • Celotělové světelné terapie
 • Akupresurní fyzioregenerační stimulace (terapie na základě reakci vašeho těla na podněty terapeuta)
 • Specializované masáže na prevenci a léčbu osteochondrózy páteře
 • Terapie bolestí pohybového aparátu pomocí kolagenových injekcí, které obsahují nejen kolagen ale i fytofarmatika, minerály a vitamíny.
 • Infuzní terapie zaměřená např. na dodání vitamínu C

Toto zařízení taktéž vždy velmi zodpovědně, v rámci stanovení zdravotního stavu pacienta a reakcí těla na přístroj Imedis, určuje ozdravné a optimalizační přípravky a doplňky stravy individuálně pro každého klienta. Zde nastupují na scénu i naše přírodní produkty Ave Natura.

Vybrané AVE NATURA produkty pomáhají

Moc nás těší, že si společnost ViaRa Salve, vybrala produkty Ave Natura a následně je zařadí do svých ozdravných programů. Spolupráce je pro nás cenná o to více, jelikož toto zařízení klade velmi vysoké nároky na kvalitu svých dodavatelů a produktů, které budou zařazeny do nabídky pro pacienty střediska. Naše spolupráce výběrem produktů ale zdaleka nekončí…

Ave Natura Elixír

Společnost si z našeho portfolia produktů vybrala  náš bestseller Ave Natura Elixír. Díky jeho přírodnímu složení a technologii, kterou byl vyroben, se jedná o nejkomplexnější rostlinný zdroj antioxidantů na trhu a přináší nejvyšší možnou vstřebatelnost látek do lidského organismu. Zároveň podporuje:

 • dlouhodobou vitalitu a imunitu
 • zdraví srdce a cév
 • zdravý krevní tlak a normální hladinu cukru v krvi
 • biochemické reakce v našem těle

Obrázek1

Zajimá mě ELIXÍR ->>

Elixír je taktéž vhodný při nadměrném stresu a pracovní zátěži organismu a užívá se právě jako podpůrná léčba při onemocnění či dlouhodobě s cílem prevence proti vzniku různým druhům chorob.

 

IMUNIQ

Dalšími produkty, které se ViaRa Salve rozhodla zařadit do svých léčebných programů je náš doplněk stravy na podporu imunity – ImunIQ a jedinečný chránící přítel AVE NATURA Daily Hygiene Spray.

ImunIQ je v naší firmě opravdu kouzelníkem při akutních problémech. Jeho neocenitelnou výhodou a vlastností, díky které je opěvován našimi zákazníky je právě tedy jeho vhodnost a potřeba i v případě akutního či zhoršeného stavu organismu.

Široké spektrum bylinných složek a jejich vzájemná synergie přináší hned několik významných benefitů pro náš organismus, jako například:

 • potizánětlivé a antivirotické účinky
 • podpora obranyschopnosti
 • příznivé působení na dýchací cesty
 • čištění a podpora činnosti jater

AVE NATURA Daily Hygiene Spray

Posledním produktem, který obsadí své místo v léčebných programech zdravotního střediska je náš chránící přítel do kabelky Daily Hygiene Spray (přírodní denní hygienický sprej).

Tento hojivý sprej má široké využití. Pomáhá ošetřit povrchové poranění různého druhu a díky svým protizánětlivým účinkům pomáhá i v boji proti aftům. Taktéž díky extraktu z rozmarýnu má i antimikrobiální účinky a je vhodný také jako přírodní repelent a zároveň nevysušuje pokožku. Velkým bonusem je i jeho příjemná vůně.

Obrázek5

ZJISTI VÍC O IMUNIQU ->>

Osobní účast DENZA

Všechny tyto tři produkty bude zdravotní středisko ViaRa Salve využívat při ozdravných programech svých pacientů a nejen to.

Další částí naší vzájemné spolupráce je i naše osobní účast na realizaci společných akcí, podporujících zdravý životní styl a celkové zdraví organismu. Realizované akce se ponesou v duchu vzdělávání, kde vysvětlíme neobyčejné výhody našich produktů, ale poskytneme pacientům a účastníkům přednášek taktéž diagnostiku jejich zdravotního stavu a cenné osobní rady i zkušenosti ze svého života.

Jsme z této spolupráce vzájemně nadšeni a doufáme, že přinese hlavně mnoho dobrého a zajímavého.

Plánujeme toho v budoucnu v DENZA ještě mnohem více.

Máte se na co těšit.

Snímek obrazovky 2019-05-08 v 22.59.20