Přírodní antioxidant ELIXÍR je živá voda pro vaše buňky

Hledáte produkt, který je přírodní antioxidant? Máme pro vás tip na nejsilnější prostředek na snížení oxidace lidského organismu, který vytváří v tělě vhodné prostředí pro rozvoj zdravých buněk.

 

Tímto tajemstvím je 100% přírodní zásaditý výživový doplněk s okamžitým účinkem s kouzelným názvem Elixír od značky AVE NATURA

Patří mezi nejsilnější přírodní prostředky na snížení oxidace lidského organizmu /oxidace podporuje stárnutí/. AVE NATURA Elixír působí jako velmi účinný přírodní antioxidant vytvářející v těle prostředí vhodné pro rozvoj zdravých buněk.

Elixír je nazýván "živou vodou" pro naše buňky.

Je velmi důležitým doplňkem pro lidi s fyzickou i psychickou zátěží, pro sportovce a v neposlední řadě pro onkologické pacienty. Velmi účinný prostředek při hubnutí, zrychluje metabolismus.

 

V čem je výjimečný?

Obsahuje čistě přírodní extrakty rostlin a jejich plodů, které jsou zpracovány unikátním způsobem, při kterém nedochází k jejich poškození následkem výrobního procesu.

Výsledkem je vzácná substance obsahující velmi malé částice, které díky svým minimalistickým rozměrům dokážou efektivně uvolňovat tuky, cholesterol a další škodlivé látky z cévního systému. Způsob zpracování umožňuje efektivní navazování těžkých kovů v organizmu a jejich odvádění z těla. Díky pravidelnému užívání přípravku AVE NATURA Elixír se právě zmíněný cévní systém udržuje v dobré kondici. 

Doporučené dávkování:

Doporučuje se užívat 2ml přípravku zředěný 200ml měkké vody (nejlépe bez chloru) 1x denně, a to dlouhodobě (2-3měsíce).

Zvýšená dávka, tedy užívání 2x denně, je vhodná při zvýšených nárocích na organismus. Přípravek se užívá nejlépe ráno na lačno, případně při zvýšeném užívání také večer před spaním.

Neobsahuje alkohol, gluten, těžké kovy, syntetická barviva, sladidla ani konzervační látky. Není testován na zvířatech.

Účinnými složkami přípravku AVE NATURA Elixír jsou:

  • extrakt z hroznových jader- známý zdroj antioxidantů; přirozená obrana vůči volným radikálům; přispívá ke zdravému krevnímu tlaku
  • extrakt z lněných semen- podporuje zdraví srdce; prospěšný pro prostatu
  • extrakt z kůry skořice- pomáhá zvýšit citlivost na inzulín, a tím udržovat normální hladinu cukru v krvi
  • máta peprná- podporuje správnou funkci trávicího systému; pomáhá udržet zdravou prostatu; pomáhá při nadýmání a křečích břicha

 

Video s názornou ukázkou Elixíru (jak působí jako antioxidant)

 

Pokud Vám Elixír padl do oka a rozhodli jste se pro 100% přírodní očistu těla, můžete si Elixír objednat zde