Nově u nás můžete platit kartou.

Sháníte vánoční dárek pro dívku či ženu?

Každá jsme jiná, originální, ale všechny chceme to samé: vypadat dobře a hlavně se tak i cítit! Takže pokud hledáš dárek pro nějakou slečnu či ženu ve tvém okolí, naděl jí pod stromeček zdraví a krásu.

Všechny se ženeme za dokonalostí, chceme všechno umět, všechno zvládat a kolikrát ze sebe dáváme úplně vše. Často ale zapomínáme si nazpět něco brát. Proto, pokud chceš udělat radost nějaké ženě či slečně, dopřej jí to, na co sama během roku zapomíná. Péči o sebe sama.

Komplexní péče o vnitřní i vnější krásu

Blogové náhledy - DENZA (2)

 

Dokaž, jak ti na dané obdarované záleží, a dopřej jí univerzální péči nejen o vzhled, ale i o zdraví těla. Pro správnou funkci imunitního systému můžeš pořídit kompletní kúru našeho Elixiru, který má hned několik blahodárných účinků: detoxikuje, dodává tělu potřebné antioxidanty, bojuje za hezčí pleť a pomáhá dostat mysl do pohody!

A pokud chceš dodat kompletní kúru podporující tvorbu kolagenu v těle, postaráš se tak dané obdarované o podporu zdraví jejích vlasů, pevné nehty a pokožku zářící zdravím!

Relax a odpočinek

Blogové náhledy - DENZA (1)

Po dávce zdraví a krásy můžeš pomoci s relaxací, uvolněním a opojením smyslů. Výborným pomocníkem bude sprchová tělová pěna Cuddle, která dokáže vykouzlit úžasnou pěnu, krásně voní a díky svému přírodnímu složení obsahuje látky podporující regeneraci, navíc je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku a navíc ji krásně zvláční!

Pomocník každé ženy

Blogové náhledy - DENZA

Posledním dnešním tipem je náš malý superhrdina. Je to hrdina všech kabelek, batohů a jiných tašek! Denní hygienický sprej, který můžeš použít na očištění rukou po cestě v MHD, nakupování nebo procházce venku. Můžeš jej také preventivně stříknout do krku, pokud cítíš začínající bolest či podráždění při polykání. Navíc podporuje hojivé procesy, osvěžuje pokožku a příjemně voní! 

 

DOPORUČENÉ PRODUKTY

582_ocista-telaSnímek obrazovky 2022-12-06 v 8.59.58       588_na--vrh-bez-na--zvu