Nově u nás můžete platit kartou.

Zdravé vlasy, nehty a pleť

99denní kúra, která napomáhá ke zvýšení pružnosti pokožky, jejímu vyhlazení a zjemnění vrásek.

Dostupnost Skladem
2 967 Kč –16 % 2 490 Kč / ks
Zdravé vlasy, nehty a pleť
Návrh bez názvu
Novinka
2 967 Kč –16 %
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 2018
Netestujeme na zvířatech
Netestujeme
na zvířatech
Vyrobeno na SK
Vyrobeno na SK
vyvinuto v ČR
Využíváme bohatství přírody
Bohatství přírody
v každém produktu

Není kolagen jako kolagen

Na trhu je mnoho značek doplňků stravy obsahující kolagen, většina z nich ho ovšem nabízí v sypkém stavu, který se po smíchání s vodou či jinou tekutinou rozpustí. Tato forma kolagenu není ale zcela efektivní, jelikož se v těle musí rozložit na aminokyseliny předtím, než se má dostat na „místo určení“. Dochází tedy k tomu, že se nestihne do těla vstřebat, ale vylučuje se spolu s močí.

Náš PRO COLLAGEN ANTIAGEING BEAUTY obsahuje aminokyseliny, které efektivně podporují tvorbu kolagenu a jsou pro tělo lépe vstřebatelné. Aminokyseliny vyvolají tvrorbu kolagenu a ten se tak dostane přímo tam, kam má a je pro tělo daleko lépe uchopitelný.

Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší. Nádherná pleť přírodní cestou.

 DSC_5844

Zdravá pleť začíná uvnitř...

 

ZAMÁVEJTE S POSTUPUJÍCÍM VĚKEM S NAŠIM KOLAGENEM 

Všichni chceme mít krásnou a hebkou pokožku, lesklé silné vlasy a pevné nehty, které se nelámou. K tomu, abychom toho dosáhli, potřebujeme v těle vytvářet dostatečné množství kolagenu a kyseliny hyaluronové. To platí zejména s postupujícím věkem.Známe to, povislá kůže jevící známky praskání, suché a lámavé vlasy a nehty, které ztrácejí pevnost a snadno se lámou. Tomu může být konec.AVE NATURA PRO Collagen Antiageing Beauty v tomto směru přináší vše potřebné, dokonce mnohem víc.

Balíček obsahuje kůru na 99 dnů:

 

PRO collagen Antiageing Beauty....