Dětská pěna CUDDLE

Je vysoce šetrná k pokožce. Obsahuje bylinné extrakty, které jsou zdrojem benefitů. Má protizánětlivě a uklidňující účinky na dětskou pokožku.

Skladem
Kód: 496
Značka: AVE NATURA
220 Kč / ks
Kategorie: AVE NATURA
P1090235
Novinka

DĚTSKÉ MÝDLO Cuddle

 Snímek obrazovky 2019-05-08 v 18.31.05

 

Zázrak v podobě pěnového mýdla pro dětskou a citlivou pokožku.

  • hloubkově a efektivně čistí
  • šetrná k pokožce
  • bylinné extrakty, které jsou zdrojem benefitů
  • protizánětlivé a uklidňující účinky na dětskou pokožku
  • vhodné pro ošetření citlivé a náročné pleti

 

 

ZAŽIJTE PĚNOVÉ rozmazlení

Pěnové mýdlo pro dětskou a citlivou pokožku, které je zdrojem příjemného požitku. Přírodní ingredience se po spojení s tělem postarají o hloubkové a efektivní čištění. Pěnové mýdlo neobsahuje žádné chemizované součásti a syntetické složky. Jeho složení je tvořeno tak, aby bylo vhodné nejen pro děti, ale i citlivou pokožku v jakémkoliv věku. Směs bylinných extraktů aktivuje protizánětlivé a zklidňující procesy, které léčí a napomáhají při obnově kožních buněk.

Přírodní složení není jedinou specialitou pěnového mýdla, protože obsahuje i speciálně vyvinutou technologii, díky které je vstřebávání účinnější. Jeho aplikace na navlhčenou pokožku je jednoduchá a efektivní. Nakonec, příjemná konzistence vás a vaše ratolesti vynese do kvalitního světa přírodní kosmetiky.

 

POUŽITÍ Aplikujte na navlhčenou pokožku, vmasírujte a následně opláchněte vlažnou vodou. Efektivní, do hloubky čistí a zklidňuje dětskou pokožku. Vhodné pro ošetření citlivé a náročné pleti.

 

Složení (INCI): Aqua, Cocos nucifera, Olea Europea, Pottasium Bicarbonate, Pinus Sylvestris, Glycerin, Sodium Borata, Prunus Dulcis, Gluconic Acid, Sodium Glucona, Alcohol, Calendula Officinalis, Rosa Domascena.

 

Významné složky: Výtažky z kokosovníku, Výtažky z Olivovníku, Výtažky z Borovice Lesní, Výtažky z Mandle obecné, Výtažky z měsíčku lékařského, Výtažky z Růže Damašské.