Tipy na (nejen) vánoční dárky pro muže!

Muži jsou praktici. Hledají rychlé, snadné a efektivní řešení, a to nejen v práci či byznysu, ale i v životě a v péči o tělo. Proto ti přinášíme celkem 3 tipy na univerzální dárky (nejen) pro muže tvého života.

Všichni to známe: žena tráví v koupelně celou věčnost, muž je hotov za pár minut. Vliv na to mají především univerzální produkty, které mají vícero využití a přináší řešení na různé problémy. My jsme ti proto sepsaly informace o 3 multifunkčních produktech, které jistě tvé(ho) milované(ho) nadchne. Ideálně je doporučujeme darovat pospolu, jako jeden set!

Několik problémů těla, ale pouze jedno řešení

imuniq

Trápí jej snížená obranyschopnost organismu, která se projevuje častějším onemocněním nebo kožními projevy (afty, opary)? Je celé dny v jednom kole, cítí se (a vypadá) vyčerpaný? Nebo má problémy s trávením či činností jater

Může se zdát, že tyto problémy spolu nesouvisí, opak je pravdou. Normální funkce obranného imunitního systému s sebou nese i další důležité funkce, jako je normální trávení a činnost jater či pocit dostatku energie a vitality! 

Pokud chceš dopřát obdarovanému multifunkční přípravek ImunIQ pro podporu normálního stavu zdraví, věnuj mu naši jedinečnou bylinnou směs, která se konzumuje každé ráno smíchaná s vodou! 

Jeden přípravek na ruce, tělo i pokožku hlavy

velvet

Možnost více využití a zároveň efektivita i funkčnost nadchne nejen muže, ale určitě i jejich ženy! Tělová pěna Velvet je zahalí do příjemné a svěží vůně, zároveň citlivě vyčistí pleť a pokožku. Využití má ale hned několik: lze ji použít i jako pěnu na ruce a umýt si můžete i pokožku hlavy!

Muži budou nadšení z multifunkčního použití a většího balení

DHS

Našeho prověřeného superhrdinu nyní nabízíme i ve větším balení, díky čemuž i déle vydrží. Použití má různorodé: ať už pro rychlé omytí rukou (po výstupu z MHD, kontaktu s toaletou, doteku s penězi, po příchodu z obchodu apod.), pro osvěžení pokožky během dne nebo jako prevence proti známkám nachlazení (stříknutí do krku při podráždění). Díky jeho složení a specifické vůni, funguje také jako přírodní repelent proti hmyzu, takže jej využijí i dobrodruzi. 

 

DOPORUČENÉ PRODUKTY

imuniq   velvet   DHS