Nově u nás můžete platit kartou.

Kdo jsme :) Denisa a Zdeňka

Ahoj jmenuji se Denisa :) a jsem “součástí” firmy DENZA s.r.o….
Napadlo mě, že když už jste nám dali “lajk” a začali nás sledovat, že by nebylo od věci se vám, našim fanouškům představit a něco o sobě říct ať jsme si blíž…..

Takže já se jmenuji Denisa :) a firmu DENZA mám spolu s mou maminkou Zdeňkou :). Myšlenka, že my dvě budeme spolu pracovat a založíme něco, jako je společná firma byla pro nás dvě snová představa - proto nikdy nevzdávejte své sny a VĚŘTE nic není nemožné, my toho jsme důkazem !!!

Celý život mě mamča vedla a vychovávala “jiným směrem” a to takovým, abych byla vždy skromná, empatická vůči lidem, měla ty správné hodnoty do života a předávala svou energii dál … to souviselo také s naším životním stylem, kterým jsme doma žili, a to se odvíjelo také do stravy. Vždy nám mamča vybírala ty NEJ potraviny, i v době kdy nebyl facebook a ani instagram a nebylo trendy si fotit talíř plný zeleniny a dát hashtag #healthylifestyle. Vybírala nám nejen top potraviny a skládala jídelníček aby byl pestrý a vyvážený, ale také ji zajímalo, co za kosmetiku a čistící prostředky doma používáme, jaký to má dopad na naše zdraví a na přírodu :).

Tyto všechny myšlenky a postoje si nesu teď i já do svého soukromého života, za což ti MAMI DĚKUJI ❤️ !

Když nám Slovenská firma AVE NATURA s.r.o. nabídla spolupráci, být jejím výhradním zastoupením pro ČR bylo nám velikou ctí se této přiležitosti “chopit za pačesy”. A co je na tom to nejkrásnější, že jsme jejich kosmetiku používaly i my SAMY a ještě dříve, než jsme měly tu čest poznat kdo za “ÁVEČKAMA” stojí.
Máme SKVĚLOU partičku lidí, kluci z Avéčka jsou úžasní NEJEN obchodní partneři, ale v tuto chvíli už i naši velmi blízcí přátelé.

Budeme moc rády pokud vám naše stránka bude sloužit nejen jako obchod s kosmetikou a přírodními výrobky, ale chceme naše stránky mít “jiné” . My sami chceme být “ JINÍ ” , chceme vás inspirovat v oblasti výživy, zdraví, kosmetiky, motivovat vás ! Nechceme být pouze kosmetická značka, chceme a JSME něco VÍC!


Budeme zde pro vás sdílet různé zajímavé články, citáty, recepty, nápady, sportovní rady a mnoho dalšího .…
Budeme rády, když naši stránku navštívíte ve chvílích, kdy vám nebude zrovna “hej” a my vás zase nakopneme jít dál ! :)
Budeme rády, když nás navštívíte i když vám HEJ BUDE a podělíte se s námi, co se vám v ten den povedlo - sdílená radost má ještě větší sílu tomu věřte !❤️

Tím chci říci, že na našem příkladu vidíte, že se dá život žít JINAK ❤️ - v symbióze s přírodou, být štastný, dělat práci, která vás baví a nesmím zapomenout na naše motto VČEREJŠEK UŽ NEZMĚNÍŠ, ALE DNEŠEK ZMĚNIT MŮŽEŠ !

Takže VÍTEJTE  a děkujeme Denisa a Zdeňka :))))))

 

 

                                                                           DSC_3196