Nově u nás můžete platit kartou.

Kdo jsme :) Denisa a Zdeňka

Ahoj jmenuji se Denisa :) a jsem “součástí” firmy DENZA s.r.o….
Napadlo mě, že když už jste nám dali “lajk” a začali nás sledovat, že by nebylo od věci se vám, našim fanouškům představit a něco o sobě říct ať jsme si blíž…..

Takže já se jmenuji Denisa :) a firmu DENZA mám spolu s mou maminkou Zdeňkou :). Myšlenka, že my dvě budeme spolu pracovat a založíme něco, jako je společná firma byla pro nás dvě snová představa - proto nikdy nevzdávejte své sny a VĚŘTE nic není nemožné, my toho jsme důkazem !!!

Celý život mě mamča vedla a vychovávala “jiným směrem” a to takovým, abych byla vždy skromná, empatická vůči lidem, měla ty správné hodnoty do života a předávala svou energii dál … to souviselo také s naším životním stylem, kterým jsme doma žili, a to se odvíjelo také do stravy. Vždy nám mamča vybírala ty NEJ potraviny, i v době kdy nebyl facebook a ani instagram a nebylo trendy si fotit talíř plný zeleniny a dát hashtag #healthylifestyle. Vybírala nám nejen top potraviny a skládala jídelníček aby byl pestrý a vyvážený, ale také ji zajímalo, co za kosmetiku a čistící prostředky doma používáme, jaký to má dopad na naše zdraví a na přírodu :).

Tyto všechny myšlenky a postoje si nesu teď i já do svého soukromého života, za což ti MAMI DĚKUJI ❤️ !

Když nám Slovenská firma AVE NATURA s.r.o. nabídla spolupráci, být jejím výhradním zastoupením pro ČR bylo nám velikou ctí se této přiležitosti “chopit za pačesy”. A co je na tom to nejkrásnější, že jsme jejich kosmetiku používaly i my SAMY a ještě dříve, než jsme měly tu čest poznat kdo za “ÁVEČKAMA” stojí.
Máme SKVĚLOU partičku lidí, kluci z Avéčka jsou úžasní NEJEN obchodní partneři, ale v tuto chvíli už i naši velmi blízcí přátelé.

Budeme moc rády pokud vám naše stránka bude sloužit nejen jako obchod s kosmetikou a přírodními výrobky, ale chceme naše stránky mít “jiné” . My sami chceme být “ JINÍ ” , chceme vás inspirovat v oblasti výživy, zdraví, kosmetiky, motivovat vás ! Nechceme být pouze kosmetická značka, chceme a JSME něco VÍC!


Budeme zde pro vás sdílet různé zajímavé články, citáty, recepty, nápady, sportovní rady a mnoho dalšího .…
Budeme rády, když naši stránku navštívíte ve chvílích, kdy vám nebude zrovna “hej” a my vás zase nakopneme jít dál ! :)
Budeme rády, když nás navštívíte i když vám HEJ BUDE a podělíte se s námi, co se vám v ten den povedlo - sdílená radost má ještě větší sílu tomu věřte !❤️

Tím chci říci, že na našem příkladu vidíte, že se dá život žít JINAK ❤️ - v symbióze s přírodou, být štastný, dělat práci, která vás baví a nesmím zapomenout na naše motto VČEREJŠEK UŽ NEZMĚNÍŠ, ALE DNEŠEK ZMĚNIT MŮŽEŠ !

Takže VÍTEJTE  a děkujeme Denisa a Zdeňka :))))))

 

 

                                                                           DSC_3196

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení