Nově u nás můžete platit kartou.

Kdo a co je AVE NATURA

Za tímto projektem stojí tým úžasných lidí, my konkrétně zmíníme Milana a Tomáše, dva skvělí lidé, kteří nám dali tuto možnost je zastupovat v ČR, ale nejen dva obchodní partneři ale již naši blízcí přátele a inspirující lidé.

Ave natura se řídí heslem -> Příroda vše zařídila

Uvěřit těmto třem slovům pokud jde o naše zdraví, nebo postoj k léčebným metodám, se mnohonásobně vyplatí.
Příroda je dokonalá, stačí se inspirovat a vrátit se k tomu, o co lidé usilovali už odpradávna - poznávat její zákonitosti. Je smyslné s respektem a úctou využít tuto dokonalost a právě o to usilují výrobky AVE NATURA

Všechny výrobky AVE NATURA obsahují

✔️ pouze přírodní látky,
✔️ jsou bez parabenů a silikonů.
✔️ nejsou testovány na zvířatech
✔️ jsou biodegradovatelné – bezezbytku rozložitelné v přírodě. Produkty AVE NATURA ani po splnění své funkce nezatěžují životní prostředí, protože jsou biologicky odbouratelné, což znamená, že v průběhu krátkého časového intervalu (do 30 dní) se v přírodě rozloží bez vzniku nežádoucích škodlivin.

Proč unikátní 
Jsou to extrakty a esence z různých částí rostlin zpracované speciální technologií. Unikátnost těchto výrobků je především v jejich schopnosti pronikat hluboko do jednotlivých vrstev pokožky (v případě kosmetických přípravků), nebo nečistoty (v případě čistících prostředků).Jsou složeny z částic menších než miliontina mm a navíc se silným energetickým potenciálem. Tato kombinace je pozoruhodná a rozhodující ❤️.