Nově u nás můžete platit kartou.

DENZA POMÁHÁ - Podpoř Františka i TY

Před pár dny nás oslovil František, zdali bychom společně nemohli navázát spolupráci ohledně vodíkových vod ------> AQUA STAMINA, které nabízíme v sortimentu.Tak jsme mu odepsaly, že my DENZA jelikož jsme malá začínající firma, si toto prozatím nemůžeme dovolit.


ALE když jsme si přečetly bedlivě Františkův příběh, jsme se rozhodly že DO TOHO JDEME. 

 

Něco málo o Františkovi 
V úterý 6. února 2018 se Františku Kubínkovi, úřadujícímu mistru ČR v olympijském triatlonu, převrátil život. Cestou do Prahy měl na dálnici u Velkého Meziříčí vážnou autonehodu. Těžce zraněný byl vrtulníkem přepraven do Fakultní nemocnice Brno, na víc než měsíc upadl do kómatu. V nemocnici prodělal několik operací. Po propuštění z ústavní péče začal okamžitě s obrovským nasazením usilovat o své úplné zotavení. Nepřipouští si jinou možnost, než návrat do špičky vrcholového sportu, triatlonu.

František je důkazem toho, že se NIC NEMÁ VZDÁVAT ! Jeho pozitivita a usílí vrátit se z5 je ohromující.


V jednom z rozhovorů uvedl - "Než abych brečel, budu bojovat"

Jsme moc pyšné na to, že právě MY DENZA můžeme Františka podpořit, a tak jsme vymyslely skvělý nápad, jak to uděláme! 

Na základě těchto všech okolností, jsme se rozhodly, že měsíc KVĚTEN věnujeme FRANTIŠKOVI, protože je důležité vědět, že NIKDY NEJSI SÁM ! 

Co to znamená pomoci ? Znamená to to, že z každé objednávky, která nám příjde 10% bude věnováno Františkovi, a za tyto penízky poté zakoupíme vodíkové vody + se připojíme i my nákupem vod za naší firmu a zavezeme osobně Františkovi NÁŠ A VÁŠ společný DÁREK do Brna.

Pomoci Františkovi můžete i vy SAMI napřímo, a to tak, že na našem eshopu uděláte objednávku--> AQUA STAMINA vod (je to na vás i jedna potěší) a do poznámek dáte FRANTIŠEK. Vaše vody mu budou námi osobně předány včetně seznamu VÁS VŠECH, kdo se budete přímým nákupem vod podílet. Cena vámi uhrazeného poštovného bude předána Františkovi v podobě 2ks vod.


Děkujeme velmi pěkně všem, kdo se jakkoliv zapojí. Má to smysl!

Přejeme hezký den Denisa a Zdeňka ????

"Nemůžeme pomoci všem, ale všichni mohou pomoci někomu." Ronald Reagan