Nově u nás můžete platit kartou.

PRO Collagen Antiageing Beauty

Značka: AVE NATURA

Doplněk stravy. Nápoj pro tvorbu kolagenu, pro krásnou pokožku, vlasy a nehty.

 

Dostupnost Skladem
989 Kč / ks
PRO Collagen Antiageing Beauty
Značka: AVE NATURA
P1090414
Novinka Denza TIP
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 2018
Netestujeme na zvířatech
Netestujeme
na zvířatech
Vyrobeno na SK
Vyrobeno na SK
vyvinuto v ČR
Využíváme bohatství přírody
Bohatství přírody
v každém produktu

PRO COLLAGEN - ANTIAGEING BEAUTY

 

Originální a komplexní tekutý výživový doplněk pro krásnou pokožku, vlasy a nehty (33 denních dávek)

  • Tvorba kolagenu – obsahuje aminokyseliny a vitamin C potřebné pro jeho syntézu (vytvoření)
  • Pomáhá vyplňovat vrásky díky obsahu kyseliny hyaluronové
  • Působí proti stárnutí pokožky díky antioxidantům ze zeleného čaje a zázvoru
  • Osvěžuje tělo díky extraktu z jeřabiny
  • Pomáhá udržovat nehty (díky zinku), pokožku i vlasy (spolu s biotinem) v normálním stavu
  • Přispívá k normální pigmentaci pokožky a vlasů (díky mědi)

 

 

ZAMÁVEJTE S POSTUPUJÍCÍM VĚKEM S NAŠIM KOLAGENEM 

Všichni chceme mít krásnou a hebkou pokožku, lesklé silné vlasy a pevné nehty, které se nelámou. K tomu, abychom toho dosáhli, potřebujeme v těle vytvářet dostatečné množství kolagenu a kyseliny hyaluronové. To platí zejména s postupujícím věkem.Známe to, povislá kůže jevící známky praskání, suché a lámavé vlasy a nehty, které ztrácejí pevnost a snadno se lámou. Tomu může být konec.AVE NATURA PRO Collagen Antiageing Beauty v tomto směru přináší vše potřebné, dokonce mnohem víc.

 

PRO collagen Antiageing Beauty... 

CO VŠECHNO OBSAHUJE? 

Obsahuje lehce stravitelné aminokyseliny pro tvorbu kolagenu podpořené vitamínem C. V množství, aby byla zajištěna dostatečná tvorba kolagenu. Jedná se o účinnější formu než při užívání kolagenu (např. rybího), protože ten se v těle musí rozložit také na aminokyseliny předtím, než se má dostat na „místo určení“.Obsahuje vysoké množství ultračisté kyseliny hyaluronové – až 75 mg v každé dávce. Ta navazováním vody pomáhá hydrataci pokožky zevnitř, obnovení barvy a lesku pokožky, jakož i vyplňování vrásek. Pomáhá také při projevech akné tím, že ho potlačujeObsahuje extrakty ze zeleného čaje, zázvoru a jeřabiny. Ty působí jako antioxidanty, tedy chrání buňky před oxidačním stresem, což zpomaluje jejich stárnutí. Stárnoucí buňky = stárnoucí organismus, a to nikdo z nás nechce. Přispívají také k osvěžení těla.Stopové prvky jako zinek, měď a biotin pomáhají pokožce, aby zůstala přirozeně zdravá. Totéž platí io vlasech a nehtech pro udržení jejich pevnosti a pružnosti.

 

AVE NATURA PRO Collagen Antiageing Beauty má svěží chuť malin. Vytváří tak nápoj, který se v denní dávce 15 ml dá užívat i bez zapití. Také však smíchán s teplým nebo vlažným čajem, džusem či jen čistou vodou. Maliny jsou navíc antioxidantem a jelikož podporují přirozené trávení, dělají z AVE NATURA PRO Collagen Antiageing Beauty lehce stravitelný a dobře využitelný (vstřebatelný) přípravek. Odborníci uvádějí, že pro správnou podporu zdraví pokožky, vlasů a nehtů je vhodné dlouhodobé užívání doplňků stravy. Strava nám všechny potřebné látky dodává stále méně a méně. Ideální je 3-měsíční kúra.Balení AVE NATURA PRO Collagen Antiageing Beauty přináší dávku na celý měsíc. Dokonce ještě o 10% navíc, jelikož obsahuje až 33 dávek. Společně s cenou a množstvím účinných složek se řadí zcela na špici výživových doplňků v této oblasti. A přitom, jako jediná, přináší do tohoto i rostlinné extrakty, které jsou tak oblíbené.

 

PRO collagen Antiageing Beauty.... 

Použití: Užívání PRO Collagen Antiageing Beauty je rozmanité. 15 ml doplňku si změřte pomocí přiložené odměrky. Užívat můžete přímo bez zapití, případně přípravek rozředit ve vodě, čaji, džusu nebo jiné tekutině. Ideální užívat vedle jídla. Avšak spokojeně si vytvořte svůj rituál, ať už to bude ráno, v poledne, nebo později přes den. Účinky tvorby kolagenu a doplnění kyseliny hyaluronové se dostavují ideálně za 2-3 měsíce. Proto je vhodná 3měsíční kúra.Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uschovejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte dlouhodobě doporučené dávkování. Před použitím dobře protřepejte.

 

Složení: Voda, rostlinný glycerin, extrakt ze zeleného čaje, extrakt ze zázvoru, extrakt z malin, glycin, prolin, lysin, extrakt z jeřabiny ptačí, vitamín C, kyselina hyaluronová, zinek, měď, biotin

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Balení: 425 ml
Počet dávek: 33
Denní dávka: 15 ml
Kompletní kúra: 3 měsíce (3 balení)