Nově u nás můžete platit kartou.

Kde nás můžete potkat

 

11.5. 2019 přednáška a beseda Margit Slimákové na téma „zdravá výživa pro každého“

PharmDr. Margit Slimáková autorka knihy „Velmi osobní kniha o zdraví“ se s náma podělí o své zkušenosti jak zvládat jídlo, kariéru, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu. Na této akci jsme firma DENZA partnery a budete zde mít možnost zakoupit ELIXÍR, nejsilnější antioxidant na trhu za sníženou cenu. Stejně tak na místě můžete vyzkoušet nové krémy, které AVE NATURA již každým dnem uvede na trh. Samozřejmě vše přírodní, bez parabenů, bez silikonů. Těšíme se na Vás!!!

Snímek obrazovky 2019-05-12 v 14.37.53

6320

 

25.4. 2019  přednáška MUDr. Jana Vojáčka „Umění být zdráv“

Slyšet z úst lékaře jak být zdráv a hlavně, jak si zdraví udržet přírodní cestou, myšlením a postojem k životu stojí určitě za poslechnutí. MUDr. Jan Vojáček je certifikovaný praktik funkční medicíny, jehož vášní se stalo hledání příčin vzniku chronických onemocnění a provázení lidí zpět ke zdraví. Byla to skvělá přednáška plná zajímavých informací!!!

image1-2

6320

 

 

13.4. 2019 přednáška boj proti rakovině přírodní cestou dle Dr.Budwig

Bylo to úžasné setkání s Mgr. Helenou Cmurovou, která nám na své přednášce předvadla praktickou ukázkou snídaně podle Dr. Budwig. Jediná Češka, která se tuto přípravu a spoustu dalšího učila přímo v Německu u Lothara Hirneise. Tato skvělá a pozitivní paní přeložila do českého jazyka knihu „Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy“ , kterou nám s věnováním na akci předala.  Děkujeme Helenko, vážíme si toho a jsme rády, že i nadále zůstáváme  v kontaktu a plánujeme spolupráci na dalších akcích. Těší nás také velmi Vaše spokojenost s produkty AVE NATURA, je nám ctí, že je používáte!

6320