Nově u nás můžete platit kartou.

Niagara Skin Serum

Značka: AVE NATURA

Pleťové sérum s kozím kolostrem, pro viditelně zdravější pleť a mladistvý vzhled. 
Dostupnost Skladem
1 690 Kč / ks
Niagara Skin Serum
Značka: AVE NATURA
Niagara Skin Serum
Denza TIP
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 2018
Netestujeme na zvířatech
Netestujeme
na zvířatech
Vyrobeno na SK
Vyrobeno na SK
vyvinuto v ČR
Využíváme bohatství přírody
Bohatství přírody
v každém produktu

Niagara skin serum

Snímek obrazovky 2019-05-08 v 18.31.05

 Balení: 2 x 15 ml

Niagara pomáhá zmírňovat příznaky stárnutí pokožky.  

 • je vhodný pro oblast očí, pleť nebo dekoltu
 • lehká emulze účinně zpomaluje stárnutí pleti
 • snižuje otoky a navrací pleti její přirozený a svěží vzhled
 • výrazně snižuje vrásky a osvěžuje
 • významně ji hydratuje a zpevňuje kontury
 • bojuje proti známkám unavené pleti
 • sérum je určeno na anti-aging ošetření s maximálním možným účinkem.

niagara_image_01

Proč je Niagara skin sérum tak vzácné?

BIOLOGICKÉ ZLATO

Kozí kolostrum je původcem většiny výhod.

Významným původem téměř všech benefitů je právě zmíněné kozí kolostrum. Tedy úplně první mléko, které koza produkuje po narození mláděte. Častokrát označované jako biologické zlato. Jelikož existuje řada možností jeho odběru a zpracování, nejdůležitější roli hraje čas. Proto Niagara Skin Serum obsahuje výhradně kolostrum získané do 12 hodin a zpracované šetrným způsobem. Výsledkem je zachování původního množství bioaktivních látek jako např. imunoglobuliny, antimikrobiální peptidy a růstové faktory. Složky živočišné povahy (např. Kolostrum) se do kosmetických přípravků vzhledem k jejich celkové stabilitě komponují mnohem náročnější než ty rostlinné. I proto je tento produkt, vzhledem k dosaženým výsledekům, dílem skutečných odborníků.

 

EPIDERMÁLNÍ RŮSTOVÝ FAKTOR

Látka, která se objevila teprve nedávno – epidermální růstový faktor, který je přirozenou součástí našeho těla až do dospělosti. V důsledku toho se jeho produkce výrazně snižuje a tloušťka pokožky klesá. Jediným přírodním zdrojem růstových faktorů je mlezivo. Bylo prokázáno, že zvýšení počtu kmenových buněk podporuje produkci kolagenu. Výsledkem je lepší celistvost pokožky, pružnost a pevnost.

 

Jako jediní, kozí kolostrum odebíráme již do 12 hodin. Tato doba je velmi důležitá, protože podíl účinných látek s postupujícím časem po porodu výrazně klesá (viz graf níže). Samozřejmě, že bereme ohled i na kozí mláďata. Ty se z brzkého mateřského mléka (kolostra) potřebují napít jako první. Je to pro ně životně důležité, vždy na to dbáme. Graf znázorňuje jak rychle v kozím kolostru klesá poměr účinných látek.

niagara_image_02

APLIKACE

Na čistou pleť naneste jemnou vrstvu krému a vtírejte do pokožky. Produkt je vhodný pro oční okolí, pleť nebo oblast dekoltu. Doporučuje se na večerní použití, nahrazuje noční krém. Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost na suché a citlivé pokožce. Působí intenzivně proti vráskám.

  

SLOŽENÍ  (INCI): Aqua, Ethyhexyl Stearate, Capraia Butyrum, Colostrum, Persea Gratissima Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Isopropyl palmitát, Glyceryl Stearate, Glycerin, butylenu Glycol, Dipropylene Glycole, Ethylhexylglycerin, Cetyl Alcohol, Lonicera Japonica Flower Extract, Lonicera Caprifolium Extract, Boswellia Serrata Gum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Panthenol, Sodium Chloride, Carbomer, Isopropyl myristát, Citric Acid, Disodium EDTA, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Propylene Glycole, BHT, Ascorbyl palmitát, Sodium hyaluronát, Parfum

 

VÝZNAMNÉ SLOŽKY: Kozí kolostrum, Kozí máslo, Panthenol, Avokádový olej, Soothex CQ, Hyaluronát sodný.

 

 

Graf znázorňuje jak rychle v kozím kolostu klesá poměr účinných látek

graf niagary

 

  

Často kladené dotazy

 • Na co je toto sérum určeno?

Niagara pleťové sérum je určeno na hloubkovou revitalizaci pleti, a to podporou vzniku nových buněk I v hlubších vrstvách pokožky. Je to první kosmetický přípravek na světě s vysokým obsahem přírodních epidermálních růstových faktorů. První, který použil ve své receptuře kozí kolostrum. Výsledkem je omlazená, vypnutá pleť a výrazná redukce vrásek, zarudnutí, dokonce pigmentových skvrn.

 

 • Co jsou to epidermální růstové faktory a odkud jsou získány?

Růstovými faktory (RF) se nazývají látky, které podporují vznik nových buněk v lidském  těle, protože všechny buňky v našem těle (kromě mozkových) se obnovují. Epidermální RF jsou pak ty látky, které podporují správnou replikaci právě buněk pokožky. Naše jsou navíc přírodního charakteru, získané právě z kozího kolostra.

 

 • V čem je tedy toto sérum ještě výjimečné?

Především účinností. Tu kromě zmíněného kozího kolostra podporují další účinné složky. Zatímco v běžných kosmetických přípravcích je zpravidla jedna účinná složka, v séru Niagara jsou to: kozí kolostrum, kyselina hyaluronová, D-panthenol, avokádový olej, kadidlovník indický.

 

 • V jaké jiné oblasti použití, kromě revitalizace, jsou ještě možné?

Kromě redukce hlubokých i drobných vrásek jsou to:

 • protizánětlivé účinky / akné
 • kruhy pod očima
 • popáleniny
 • otevřené rány
 • rychlejší hojení jizev
 • použití po estetických zákrocích
 • proti celulitidě

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AVE NATURA
Balení: 2x15 ml