Nově u nás můžete platit kartou.

Cleaner - čistící prostředek

Značka: AVE NATURA

Všestranný čistící přípravek pro netoxickou, udržitelnou a ekologickou domácnost.

Dostupnost Skladem
363 Kč / ks
Cleaner - čistící prostředek
Značka: AVE NATURA
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 2018
Netestujeme
Netestujeme
na zvířatech
Vyrobeno na SK
Vyrobeno na SK
vyvinuto v ČR
Bohatství přírody
Bohatství přírody
v každém produktu

CLEANER 

Čistící prostředek bez syntetických látek.

 

Snímek obrazovky 2019-05-08 v 18.31.05

Šetrný a vysoce účinný čistící přípravek na bázi přírodních surovin. Na povrchy působí antibakteriálně a intenzivně odstraňuje přírodní pigmenty. 

 • Účinně čistí a odmašťuje
 • Biologicky rozložitelný a šetrný k pokožce
 • Efektivní dávkování, úsporný k Vašemu rozpočtu
 • Přípravek příjemně pění a voní 

 

cleaner_imageSkutečně přírodní cesta

Vyrobit ekologický, tedy v přírodě rozložitelný čistící přípravek, je v dnešní době možné i   prostřednictvím umělých esencí a jiných syntetických složek. My jsme si zvolili opačné nasměrování. Používáme čisté esenciální oleje, výluhy a extrakty z rostlin. Cena našeho výrobku je jen odrazem jeho kvalitního obsahu. 

Aktivní látky jedinečného biologického vzorce pronikají hluboko pod povrch, čímž efektivně oddělují mastnotu a štěpí těžko odstranitelné nečistoty. Přípravek je multifunkční, koncentrát je možné ředit podle konkrétního použití. Je šetrný ne jenom k životnímu prostředí, ale i k pokožce. Voní svěže, pronikavým citrusovým aromatem.  

 • Neobsahuje látky škodlivé pro člověka a savce.
 • Přípravek je v přírodě 100% odbouratelný.
 • Nezatěžuje lidský organizmus škodlivými výpary.   

 

Vše je to o přístupu k přírodě, jak a co se naučíme používat, co bychom neměli ani vdechovat a už vůbec ne vypouštět do půdy. Mějme na mysli, že všechno, co tam vylijeme, později v určité formě přijímáme. Tento přípravek je neškodný pro člověka a všechny savce. Také je do 30 dnů plně biodegradovatelný.   

  

POUŽITÍ - Podle intenzity a druhu znečištění aplikujte přípravek v dostatečném množství na libovolný omyvatelný povrch. Nechte působit po dobu několika minut. Opláchněte čistou vodou a nečistotu následně odstraňte. Koncentrát používejte zředěný s vodou v poměru 1:10 až 1:50.

Jedno balení vystačí na vyrobení zhruba 5 litrů účinného čistícího prostředku, který můžete použít na čištění všech materiálů, dezinfekci povrchů, praní či tepování koberců, jakož i na mytí zeleniny a ovoce.

 
APLIKACE - Neředěný nebo mírně naředěný přípravek naneste na znečištěnou plochu a nechte působit po dobu 1-2 minuty. Poté opláchněte, lépe řečeno vymyjte čistou vodou.

SLOŽENÍ - 15-30% kationtové povrchově aktivní látky, 5-15% iontové povrchově aktivní látky, přírodní barviva a parfémy.
 

  

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 • Co je AVE NATURA Cleaner?
  AVE NATURA Cleaner je mimořádně účinný koncentrát pro čištění a odmašťování na bázi přírodních surovin. Multifunkční použití na všechny druhy povrchů. Pro lidi a zvířata je absolutně bezpečný. Navíc je netěkavý a proto při práci nedráždí dýchací cesty. V neposlední řadě se ve volné přírodě do 30 dnů prakticky bezezbytku rozkládá - je plně biodegradovatelný.

 

 • Jakou vůni má Cleaner? Mnoho čisticích prostředků bývá příliš "umělých". - Náš Cleaner má levandulovou vůni (složek je však několik) a jsme na ni mimořádně hrdí. Dokud ji nevyzkoušíte, neumíte si představit její kouzlo a přirozenost. Bez kompromisů jsme použili čisté esenciální oleje. Kromě uvolněné nálady při mytí také podporují antibakteriálnost.

 

 • Pokud je to koncentrát, jaké poměry ředění a užití doporučujete?
  A) AVE NATURA Cleaner může být v neředěné formě aplikován např. na skvrny. Pozor, pro dobré očištění je potřeba, aby byla skvrna dobře navlhčená a následně i po nanesení Cleaneru postupně přidávána voda a krouživými pohyby vytvořena jemná pěna. Ta se nechá následně několik minut působit. To je nutnost, i tajemství správného čištění. Ne nadměrné množství přípravku a krátká doba působení. Aktivní látky musí dostat čas, aby udělali svou práci.
  Také se může použít do pračky namísto pracího gelu v množství 20-30 ml podle znečištění a tvrdosti vody. Dalším použitím může být 20-25 ml do myčky.
  B) Zředěný Cleaner (měkkou vodou), ideálně 1:15 - 1:20 funguje výborně v lahvičce s rozprašovačem na účinné čištění mnoha povrchů v kuchyni, koupelně, dílně a pod.
  C) V poměrech 1: 100 až 1: 500 (!), Podle stupně znečištění, je ideální na mytí velkých podlahových ploch. Zde je jeho síla! Díky ředění je cenově zcela dostupný.

 

 • V čem je Cleaner odlišný od jiných prostředků? Je jich na trhu tak mnoho.
  AVE NATURA Cleaner je odlišný skutečně v množství ohledů. Přitom mluvíme o vlastnostech, které zákazník ocení.
  A) Využitím naší speciální technologie AVE ACTIVE® získáváme za přísného postupu, výhradně z přírodních složek, jedinečnou bipolární čistící směs. Tato směs má silně polarizované částice o velikosti několik angstremů (1 Å = 0,1 nanometru), které na základě této své vlastnosti dokáží velmi účinně emulgovat nečistoty z jakéhokoliv povrchu.
  B) Působí mimo jiné bakteriostaticky (ověřeno experimentálně). To znamená, že kromě běžné funkce přímé likvidace bakterií působí na ty zbylé tak, že jim znemožní další reprodukci. To významně napomáhá zdravému prostředí domácnosti, kde máme kolem sebe potřebné množství bakterií, které však nemutují do odolnějších a agresivnějších celků.
  C) Zbytky Cleaneru, příp. jeho náhodná konzumace ve stopových množstvích nepředstavuje pro člověka a savce žádné riziko. Přitom např. nádobí z myčky je podle zjištění třeba mnohonásobně oplachovat, aby se odstranily všechny zbytky tenzidů.
  D) Na pohybu mravenců byly zjištěny odpuzující vlastnosti našeho čističe, což je příjemný bonus používání. 

 

 • Cleaner mi příliš nepění. Je všechno v pořádku? Ano, vše je v naprostém pořádku. Pěna pomáhá snadněji roznést čistící emulzi po povrchu, což je při čištění jistě přínosné. To dokáží nejlépe tzv. aniontové čisticí prostředky, nezřídka synteticky vyráběné. Náš produkt se pohybuje z fyzikálního pohledu v celém spektru nabitých částic (tak kladných, záporných, i neutrálních), proto je výsledkem menší funkce pěnění.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AVE NATURA
Balení: 250 ml
Informace: 100% organický produkt, netestováno na zvířatech
Použití: zředěný na 1:10 až 1:50