Favour - pěnové mýdlo

Mýdlo ve formě pěny s více možnostmi použití. Lze s ním mýt ruce, čistit obličej od make-upu, využít jako pěnu před, či po holení.

Skladem
Kód: FAVOUR-PENOVE-MYDLO
Značka: AVE NATURA
220 Kč / ks
Kategorie: Přírodní kosmetika
Balení: 180 ml

FAVOUR

 Snímek obrazovky 2019-05-08 v 18.31.05

Jedná se o nenápadný, ale velmi účinný 100%ně přírodní produkt. Jednoduchá myšlenka přenést kosmetický přípravek, který používáme asi nejčastěji – "mýdlo" do praktické pěnové formy. 

Mýdlo ve formě pěny s více možnostmi použití. Lze s ním mýt ruce, čistit obličej od make-upu, využít jako pěnu před, či po holení. Nedráždivý produkt, vhodný pro všechny typy pokožky. Obsahuje několik ingrediencí pro její blaho. Základem výsledného pozitivního působení je použití našeho know-how AVENAL. Rozlučte se suchou pokožkou.

Účinný jako micelární voda a přitom 100% přírodní. Tajemstvím je nejen jeho složení, plné účinných ošetřujících přírodních výtažků a esencí, ale zejména proces zpracování a extrakce, které umožňují vstřebávání aktivních složek hluboko do pokožky.

Efektivní pokožku čistí a hydtratuje. Originální receptura a šetrné složky zamezují dlouhodobému vysoušení pokožky. Aktivní ingredience ve formě saponinů s sebou přinášejí jemný a zároveň účinný čistící efekt a následnou antibakteriální působnost. Díky konkrétním přírodním esencím je vhodný i na citlivou pokožku a pleť se sklonem k akné.

 

Použití
Opláchněte ruce, obličej nebo jiné části těla vodou. Naneste pěnu, rozetřete a vmasírujte do kůže. Následně smyjte čistou vodou. Při čištění pleti nejprve odstraňte oční stíny a spirálu. Následně si omyjte mýdlem obličej. Tato zůstane čistá a hebká. Je důkladně připravena pro spánek, nebo použití nočních krémů.

Pěnové mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky. Slouží jako dezinfekční přípravek, obsahuje látky příznivé pro pokožku, kterou těmito zjemní. Pro pány dobře poslouží jako pěna před nebo po holení. Každé mytí pěnovým mýdlem ukončete důkladným opláchnutím čistou teplou vodou.

 

Složení (INCI): Aqua, Cocos Nucifera, Olea Europea, Pottasium Bicarbonate, Pinus Sylvestris, Glycerin, Sodium Borate, Prunus Dulcis, Lavandula Angustifolia, Gluconic Acid, Sodium Gluconate, Alcohol

 

Významné složky: Výtažky z kokosovníku, Výtažky z Olivovníku, Výtažky z Borovice Lesní, Výtažky z Mandle obecné, Levandulový esenciální Olej.

 

Často kladené otázky

 • Co je Favour?
  AVE NATURA Foam Soap je velmi jemná čirá směs na široké využití při osobní hygieně. Je ve formě bohaté pěny.
 • Na co je Favour primárně určen?
  AVE NATURA Foam Soap je primárně určen k nahrazení běžného tuhého mýdla ve Vaší koupelně, na WC a pod. Jednodušší se používá, nevytváří mýdlové skvrny, snadno se smývá z pokožky.
 • Mohu při koupi Favour počítat i s jiným využitím jak jen nahrazením běžného mýdla?
  Ano, samozřejmě. Naše "pěnové mýdlo" můžete použít na zjemnění chloupků kterékoliv části těla. Je také vhodné pro "oplach" pokožky po holení - holá místa v krátkosti omyjte pěnou a dobře smyjte. Podpoříte tak dezinfekci.
  Pro ženy je vhodné k umytí make-upu a líčení (kromě očních stínů). Obzvláště rady ho mají děti. Lehčí jejich přivedete k návykům na mytí rukou, navíc snadněji udrží pořádek v okolí umyvadla.
 • Je i v tomto pěnovém mýdle využita speciální technologie AVENAL?
  Ano, samozřejmě, je využita i při tomto produktu. Jejím výsledkem je efektivnější čištění rukou i při silnějším znečištění a podpora dezinfekce.
 • Po umytí jsem měl / a pocit suchých rukou. Je to obvyklé?
  Spíše ne. Zkušenosti říkají, že velká většina zákazníků pocit vysušení nemá. Případně ustoupí po několika dnech používání. Pokud máte přece pokožku náchylnější na vysoušení, po umytí použijte AVE NATURA Spectrum (Intenzivní krém na pokožku).