Nově u nás můžete platit kartou.

Kozí Kolostrum

Doplněk stravy.

Dostupnost skladem
1 560 Kč / ks
Kozí Kolostrum
Kozí Kolostrum
Tip
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 2018
Netestujeme na zvířatech
Netestujeme
na zvířatech
Vyrobeno na SK
Vyrobeno na SK
vyvinuto v ČR
Využíváme bohatství přírody
Bohatství přírody
v každém produktu

Kozí kolostrum je odborníky považováno za biologické zlato.
– nejoblíbenější produkt mezi zákazníky
– vhodné pro všechny věkové kategorie (obzvláště děti a senioři)
– doporučeno více než kravské kolostrum (složení blízké mateřskému mléku)
– se sníženým obsahem tuku a kaseinů (pro lepší stravitelnost)

OSOBITÝ ORGANICKÝ PRODUKT

Kozí kolostrum je žlutavá tekutina produkovaná obvykle do 48 hodin po narození mláděte. Sestává z více než 250 biologicky aktivních složek, které prospívají novorozenému kůzlátku – jsou mezi nimi imunoglobuliny, laktorferin, vitamin A, minerály a pod. Kozí kolostrum je tedy takříkajíc „nabito“ prospěšnými látkami, a je tak vhodné pro lidi, kteří se snaží doplnit svou přirozenou stravu dalším zdrojem koncentrovaných živin.

Do své práškové podoby se dostává nejšetrnější metodou.

 

DSC_8976DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

  • Dospělí - 2x denně 2-3 kapsle, případně celou dávku ráno.
  • Děti - 2x denně 1-2 kapsle, případně celou dávku ráno.

Naše doporučení:

  1. Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.
  2. Doplněk stravy je ideální užívat ráno nalačno, alespoň 30 min. před jídlem.
  3. U menších dětí doporučujeme obsah kapslí vysypat do vody, promíchat a vypít.Doplněk stravy není vhodný pro děti    do 3 let. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Co je kozí kozí kolostrum? 

Kolostrum je první mléko, které vylučuje matka savce (krav, ovcí, koz a samozřejmě i lidi) do 48 hodin po porodu. Obsahuje mnoho bioaktivních látek jako imunoglobuliny, růstové faktory, laktoferiny a pod. V tomto případě jde tedy o kolostrum pocházející od koziček.

Proč právě kozí kolostrum?

Jeho složení je nejblíže lidskému mléku. Obsahuje dokonce i více látek (růstové faktory, protilátky, vitální látky). Je to způsobeno tím, že placenta koz tyto látky nepropustí mláděti do krevního oběhu (na rozdíl od člověka). Na rozdíl od kravského je snáze stravitelné a nevyvolává potenciální alergie na laktózu. Jeho částečky jsou menší než v případě kravského, a tedy se lépe vstřebává.

Jaká je velikost jedné tobolky?

Jedna tobolka obsahuje přibližně 200 mg kozího kolostra.

Nechybí toto kolostrum malým kozičkám?

Je pravda, že dostupnost kolostra v prvních hodinách života je základem pro prospívání každého jedince. Čím je však matka starší, tím vyšší je u ní produkce kolostra, a tím je i bohatší o látky pro boj proti infekcím. Díky této přirozené nadprodukci nemusí na nikoho straně vzniknout obavy o zdraví mláďat. 

Jaké benefity tedy přináší užívání kozího kolostra?

To je podstatné. Složení kolostra vyznívá technologicky jako naprosto dokonalý produkt, který se nikdy nedá vyrobit v umělých podmínkách. Jeho jednotlivé dříve zmíněné složky působí navíc ve vzájemné synergii. Kolostrum je nutričně vysoce funkční a hodnotná potrava.

Liší se Vaše kolostrum od jiných na trhu?

Kozích koloster je na trhu, na rozdíl od kravských, málo. Naše je navíc získáváno do 12 hodin po narození, má snížený obsah tuku (snazší stravitelnost) a je z něj odstraněn kasein. Pokud je nám známo, má navíc nejnižší cenu na trhu v přepočtu na jednu kapsli.

Odkud toto kolostrum pochází a má i nějaké příměsi?

Zásobovateli jsou ekofarmy z alpských oblastí držící se tradičního přístupu. Aktuálně jsme zabezpečili kolostrum zpracované procesem sušení mrazem (lyofilizované), tedy v nejvyšší možné kvalitě. Proto je nutné jej doplnit o čistou mikrokrystalickou celulózu, aby správně vyplnilo kapsli. Samotný charakter (zejména vůně) kolostra ustupuje, avšak účinnost je cca 10-15% vyšší.

Jak je toto kolostrum zpracováváno?

Od momentu získání až po samotné kapsle se jedná o speciální studený proces zpracování surového kozího kolostra bez ztrát nutričních hodnot a účinných látek. 

Je v tomto kolostru také obsažena speciální technologie AVE ACTIVE®?

Ne, není. Je to jediný produkt pod značkou AVE NATURA, který tuto technologii nevyužívá. Jeho kvalita, účinky a v neposlední řadě cena, za kterou ho umíme přinést zákazníkům nás však přesvědčili, abychom jej zařadil pod naši značku. S těmito vlastnostmi jej nabízíme na Slovensku exkluzivně pouze my.

________________________________

Zkušenosti zákazníků, kteří si již tento produkt zakoupili

Lukáš

Kozí kolostrum užívám vždy sezónně, ale po roce můžu potvrdit viditelné zlepšení pylové alergie, během roku se vyskytlo nanejvýš pár dní kdy jsem pociťoval nějaká omezení, po minulé roky to bývalo častokrát nesnesitelné. Také jsem postřehl pomalý ústup doprovázející atopie. Za mě TOP organický produkt, doporučuji…

 

Ivanka s rodinou

Kozí kolostrum užíváme celá rodina. Velmi dobrá prevence zejména v chřipkovém období, kterou si na vašem eshopu můžeme dopřát i několikrát ročně. Velká díky doporučuji.

Lucie

Chtěla jsem kolostrum zkusit již delší dobu a tohle od koziček od @avenatura je snáze stravitelné, než kterékoliv jiné kolostra co jsem dosud vyzkoušela, protože má nižší obsah mléčné bílkoviny, takže i mé břicho zůstává v pohodičce. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Balení: 180 tablet
Potravinový doplněk: