Káva života

Kvalitní zrnková káva Arabika, jejíž zakoupením podpoříte Nadační fond Pavla Novotného.

 

Skladem
Kód: 479
135 Kč / ks
Kategorie: Káva života
Káva života
Novinka

Výborná káva z pražírny výběrové kávy Coffee Culture, která je přímo pražená pro Nadační fond Pavla Novotného.

Jedná se o brazilskou zrnkovou kávu, 100 % Arabica s příchutí javorového sirupu, ostružin a karamelu. Navíc kávě i zelenému čaji jsou připisovány také antikancerogenní účinky.

100g.

 

DENZA POMÁHÁ: Společně s Nadačním fondem Pavla Novotného věříme v život !

Zakoupením této kvalitní zrnkové kávy jsme společně Vy i naše firma DENZA podpořili Nadační fond Pavla Novotného, který poskytuje poradenské a konzultační služby onkologickým pacientům. Děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám příjemně prožité chvíle u dobré kávy.

Včerejšek už nezměníš, ale dnešek změnit můžeš“ to je motto, kterého se DENZA drží již od začátku svého vzniku a má své neopomenutelné místo u pomyslného stolu nejen v našem osobním životě ale i v naší společnosti. Pokora, láska i pomoc ostatním je přece to nejkrásnější, co můžeme do dnešního světa vnést.

Každý z nás si někdy ve svém životě prošel či prochází různými životními situacemi, radostmi ale bohužel i nenadálými překážkami. Říká se, že nemoc si nevybírá, koho zasáhne a zejména onkologičtí pacienti nesou na svých bedrech to největší břímě z nás všech a má bohužel velmi nepříznivý dopad i na jejich psychické zdraví. Rozhodly jsme se proto využít síly našich přírodních produktů a předat nejen danou sílu, ale i pomocnou ruku právě onkologickým pacientům (a přinést jim do života ještě více naděje a víry).

A právě i to a mnohem více je náplní činností Nadační fondu Pavla Novotného, se kterým jsme se sešly a přímo se zakladatelem panem Ing. Pavlem Novotným společně domluvili naší vzájemnou spolupráci.

 

Podpora z naší strany je zařazení na náš eshop kvalitní zrnkové kávy jejíž zakoupením podpoříte Vy i my DENZA s.r.o. Nadační fond Pavla Novotného, který poskytuje poradenské a konzultační lužby onkologickým pacientům.