Omlazující přírodní balíček

Niagara skin serum - Omlazující sérum s kozím kolostremIntenzivně eliminuje vrásky, revitalizuje pleť, i známky unavené pleti. Sérum je určeno na anti-aging ošetření s maximálním možným účinkem.

Favour - Mýdlo ve formě bohaté pěny. Lze s ním mýt ruce, čistit obličej od make-upu, či využít jako pěnu před, či po holení.

Skladem
Kód: 302
1 910 Kč / ks
Omlazující přírodní balíček
Novinka Denza TIP

 

  • Niagara skin serum

Pleťové omlazující sérum s kozím kolostrem

Jedinečný kosmetický přípravek s vysokým obsahem nativního kozího kolostra. První přípravek na trhu s vysokým obsahem přírodních růstových faktorů. Právě díky nim vznikají v pokožce nové buňky. Péče o pokožku se tak dostala na úplně jinou vysoce luxusní úroveň. Tato lehká emulze účinně zpomaluje stárnutí pleti, urychluje obnovu pokožky, významně ji hydratuje a zpevňuje kontury. Sérum je určeno na anti-aging ošetření s maximálním možným účinkem.

Jemné pleťové sérum vhodné pro okolí očí, může se aplikovat i do otevřené rány a je výborně funkční při popáleninách.

 

Proč je Niagara sérum tak vzácné?

Hlavní účinnou složkou pleťového séra Niagara je kozí kolostrum. Tedy úplně první mléko, které koza produkuje po narození mláděteKolostrum v krému je odebíráno do dvou hodin, což zaručuje vysokou účinnost epidermálních růstových faktorů pro pokožku. Jinými slovy = redukce vrásek. Sérum Niagara je dílem skutečných odborníků.

 

Více o Niagara skin seru najdete zde 

 

  • Favour

Jedná se o nenápadný, ale velmi účinný 100%ně přírodní produkt. Jednoduchá myšlenka přenést kosmetický přípravek, který používáme asi nejčastěji – "mýdlo" do praktické pěnové formy. 

Ošetřující tonikum vás potěší příjemným dotykem lehké pěny a nezaměnitelnou vůní levandule. Vysoký obsah rostlinných výtažků se projevuje ve formě intenzivní péče.

  • šetrně se zbavuje nečistot a mastnoty
  • nevysušuje a udržuje v rovnováze pH
  • zanechává pokožku jemnou a svěží
  • účinně hydratuje a regeneruje

 

Tajemstvím je nejen samotné složení, ale především výjimečná technologie, která posiluje vstřebávání aktivních složek a zajišťuje jejich přímý přenos do spodních vrstev pokožky. Dalším příjemným benefitem je krémová konzistence, která posouvá aplikaci tohoto výrobku na zcela novou úroveň. Intenzivní péči si tak můžete dopřát i při mytí rukou, odstraňování make-upu nebo holení.

Účinný jako micelární voda a přitom 100% přírodní.

 

Více o Favouru najdete zde