Cleaner - čistící prostředek

100% přírodní domácnost bez chemie

Skladem
Kód: CLEANER
Značka: AVE NATURA
489 Kč / ks
Kategorie: Zdravá domácnost
Balení: 250 ml
Informace: 100% organický produkt, netestováno na zvířatech
cleaner 1
Tip

CLEANER 

čistící prostředek

Snímek obrazovky 2019-05-08 v 18.31.05

Mimořádně účinný univerzální přípravek na bázi přírodních surovin vhodný k čištění a odmašťování. Je vyroben z rostlinných extraktů a esencí zpracovaných unikátním způsobem.

Tento účinný čistící přípravek je prvním a jedinečným výsledkem know-how firmy AVE NATURA. S nejmenší dosud známou velikostí částic důsledně proniká a hloubkově čistí. Neobsahuje látky škodlivé pro člověka a savce. Přípravek je v přírodě 100% odbouratelný. Nezatěžuje lidský organizmus škodlivými výpary.

Světový  unikát v oblasti EKO čistících přípravků
Na planetě Zemi jen těžko najdete konkurenta tomuto přírodnímu čističi. Prozkoumali jsme svět napříč Asií a Amerikou a nenašli jsme identické médium podobných vlastností, vůně a účinku.

Vše je to o přístupu k přírodě, jak a co se naučíme používat, co bychom neměli ani vdechovat a už vůbec ne vypouštět do půdy. Mějme na mysli, že všechno, co tam vylijeme, později v určité formě přijímáme. Tento přípravek je neškodný pro člověka a všechny savce. Také je do 30 dnů plně biodegradovatelný.

Jedno balení vystačí na vyrobení zhruba 5 litrů účinného čistícího prostředku, který můžete použít  na čištění všech materiálů, dezinfekci povrchů, praní či tepování koberců, jakož i na mytí zeleniny a ovoce


Použití: Neředěný nebo mírně naředěný přípravek naneste na znečištěnou plochu a nechte působit po dobu 1-2 minuty. Poté opláchněte, lépe řečeno vymyjte čistou vodou.

Při silně znečištěných površích se doporučuje pro vytvoření bohaté pěny použít houbu, vlhký hadřík, štětec, nebo jiné pomůcky. Při mytí, čištění, klepání apod., Nepotřebujete gumové rukavice. Cleaner Ave Natura působí příznivě na lidskou pokožku, je bezpečný pro člověka i savce.

Složení: 15-30% kationtové povrchově aktivní látky, 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, přírodní barviva a parfémy.

 

 

 

Často kladené dotazy

 • Co je AVE NATURA Cleaner?
  AVE NATURA Cleaner je mimořádně účinný koncentrát pro čištění a odmašťování na bázi přírodních surovin. Multifunkční použití na všechny druhy povrchů. Pro lidi a zvířata je absolutně bezpečný. Navíc je netěkavý a proto při práci nedráždí dýchací cesty. V neposlední řadě se ve volné přírodě do 30 dnů prakticky bezezbytku rozkládá - je plně biodegradovatelný.
 • Pokud je to koncentrát, jaké poměry ředění a užití doporučujete?
  A) AVE NATURA Cleaner může být v neředěné formě aplikován např. na skvrny. Pozor, pro dobré očištění je potřeba, aby byla skvrna dobře navlhčená a následně i po nanesení Cleaneru postupně přidávána voda a krouživými pohyby vytvořena jemná pěna. Ta se nechá následně několik minut působit. To je nutnost, i tajemství správného čištění. Ne nadměrné množství přípravku a krátká doba působení. Aktivní látky musí dostat čas, aby udělali svou práci.
  Také se může použít do pračky namísto pracího gelu v množství 20-30 ml podle znečištění a tvrdosti vody.
  Dalším použitím může být 20-25 ml do myčky.
  B) Zředěný Cleaner (měkkou vodou), ideálně 1:15 - 1:20 funguje výborně v lahvičce s rozprašovačem na účinné čištění mnoha povrchů v kuchyni, koupelně, dílně a pod.
  C) V poměrech 1: 100 až 1: 500 (!), Podle stupně znečištění, je ideální na mytí velkých podlahových ploch. Zde je jeho síla! Díky ředění je cenově zcela dostupný.
 • V čem je Cleaner odlišný od jiných prostředků? Je jich na trhu tak mnoho.
  AVE NATURA Cleaner je odlišný skutečně v množství ohledů. Přitom mluvíme o vlastnostech, které zákazník ocení.
  A) Využitím naší speciální technologie AVENAL získáváme za přísného postupu, výhradně z přírodě vlastních složek, jedinečnou bipolární čistící směs - viz AVE NATURA - Principy, ... Otázka č.2. Tato směs má silně polarizované částice o velikosti několik angstremov (1 Å = 0,1 nanometru), které na základě této své vlastnosti dokáží velmi účinně emulgovat nečistoty z jakéhokoliv povrchu.
  B) Působí mimo jiné bakteriostaticky (ověřeno experimentálně). To znamená, že kromě běžné funkce přímé likvidace bakterií působí na ty zbylé tak, že jim znemožní další reprodukci. To významně napomáhá zdravému prostředí domácnosti, kde máme kolem sebe potřebné množství bakterií, které však nemutují do odolnějších a agresivnějších celků.
  C) Zbytky Cleaner, příp. jeho náhodná konzumace ve stopových množstvích nepředstavuje pro člověka a savce žádné riziko. Přitom např. nádobí z myčky je podle zjištění třeba mnohonásobně oplachovat, aby se odstranily všechny zbytky tenzidů.
  D) Na pohybu mravenců byly zjištěny odpuzující vlastnosti našeho čističe, což je příjemný bonus používání.