Collagen Boost drink

Každodenní společník na Vaší cestě za krásou. 

Skladem
Kód: COLLAGEN BOOST
Značka: AVE NATURA
83 Kč / ks
Kategorie: AVE NATURA

Podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle. Pomáhá zvyšovat pružnost a objem pokožky

 

Collagen Boost drink

Každodenní společník na Vaší cestě za krásou, který výborně chutná.

  • obsahuje aminokyseliny s vitamínem C
  • podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle
  • pomáhá zvyšovat pružnost a objem pokožky
  • výplňuje vrásek
  • přispívá k udržování pevných a zdravých vlasů
  • podporuje hydrataci 


SOUČÁST VAŠÍ SKINCARE RUTINY
Kolagen je nedílnou součástí lidského těla. Produkce kolagenu se věkem snižuje a po třicátce můžeme začínat pociťovat jeho úbytek. Právě proto jsme se s našimi odborníky rozhodli vytvořit produkt, který úspěšně podpoří přirozenou produkci kolagenu. A výrobek, jakým je náš Collagen Boost Drink, to opravdu umí! Nová generace nápojů je účinná a přináší výsledky. Může za to kombinace 3 klíčových aminokyselin, která efektivně podporuje syntézu nového kolagenu v našem těle.Kyselina hyaluronová dokáže vyplňovat vrásky a maliny dodávají chuť a potřebné antioxidanty.

P1090309

Nová generace v oblasti kolagenových nápojů

 

Použití: Před otevřením řádně protřepat. Uchovejte při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.

Složení (INCI): voda, glycin, prolin, lysin, glycerin, vitamín C (kyselina askorbová), kyselina hyaluronová, maliny (lyofilizované), extrakt z jeřabiny ptačí (přírodní konzervant)

Nutriční údaje na 100 ml: Glycin: 0,24 g; Prolin: 0,13 g; Lysin: 0,11 g; Vitamin C: 0,16 g; Kyselina hyaluronová: 0,016 g; Lyofilizované maliny: 0,16 g