Collagen Boost drink

Každodenní společník na Vaší cestě za krásou. Podpora vitality, úleva od stresu, přísun energie přírodní cestou.

Skladem
Kód: COLLAGEN BOOST
Značka: AVE NATURA
83 Kč / ks
Kategorie: AVE NATURA
P1090299
Novinka Denza TIP

Collagen Boost drink

Každodenní společník na Vaší cestě za krásou, který výborně chutná.

 

  • 3-násobná účinnost
  • tvorba kolagenu
  • výplň vrásek
  • přísun antioxidantů
  • podporuje hydrataci
  • zvyšuje pružnost a objem pokožky
  • podporuje pevné a odolné vlasy, také zajišťuje normální funkci kloubů

Obrázek1

Nová generace v oblasti kolagenových nápojů

 

Unikátní synergie - aminokyseliny s vitamínem C pomáhají tvorbě kolagenu, kyselina hyaluronová vyplňuje vrásky a maliny dodávají chuť a potřebné antioxidanty. Mimořádně vhodný na denní pití. podporuje hydrataci, zvyšuje pružnost a objem pokožky, podporuje pevné a odolné vlasy, také zajišťuje normální funkci kloubů nová generace v oblasti kolagenových nápojů.

 

Obrázek1_1

 

V přirozeném, nehydrolyzovaném stavu jsou molekuly kolagenu dost velké, a proto nejsou efektivně absorbovány trávicím traktem. Proces hydrolýzy rozkládá kolagen na malé molekulární fragmenty na zvýšení absorpce, také známé jako kolagenové peptidy. Avšak i kolagenové peptidy se dají ještě dále "rozdrobit" - a to právě na aminokyseliny.

 

Proč potřebuji podporovat tvorbu kolagenu?

Dermis nebo vnitřní vrstva pokožky je tvořena převážně kolagenem, který dodává kůži odolnost, sílu a texturu. Stárnutí vede k rozpadu kolagenu, což způsobuje vrásky, ochablou pokožku a drsnou texturu. Zatímco dosáhneme 30 let, přestaneme produkovat kolagen a naše tělo ztrácí kolagen každý rok rychlostí 1 až 2%.

 


Složení: voda, soubor aminokyselin přírodního původu, glycerin, vitamin C, kyselina hyaluronová, lyofilizované maliny, přírodní konzervant

 

Obrázek2